Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

Zmieniłem starszego Philipsiaka LatteGo na nieco bardziej zbajerowanego w mleczne kawy. Bo bez mleka to ja nie. Nie ma podłączenia do internetu, ale może być.

8 polubień

image
Kubka sam ci nie podstawi i tak

6 polubień

Nie będzie chociaż DDoś’ów robić na dzieci w robloxie

4 polubienia

o to to, jednak większość rzeczy z dostępem do neta to Internet of Shit, a nie Internet of Things

4 polubienia

Mam bliźniaczy model i nie narzekam. Ale ja mleczka nie uznaję, #espressoteam

2 polubienia

mam EQ.6 plus s.100 i też sobie chwalimy jak na razie :slight_smile: ja mleczne i wychodzą spoko, nie ma na co narzekać, druga połówka tylko czarną i też mówi że spoko :slight_smile:

zakupiłem też taki power bank od baseus, fajnie że ma zintegrowany kabelek lightning i nie trzeba szukać ekstra kabla żeby się doładować

4 polubienia

Abonent od monitora płacisz? A od telefonu!

i wtedy wchodzi on, cały na biało i robi szach, mat:

4 polubienia

To nie jest ten sam typ od MEGAWONSZA 9?

5 polubień

Ten sam :smiley:

Nabyłem iPoda Classic 5.5 gen, 80 GB. Na ebay, z hameryki. Jak mi ebay podliczył wysyłkę i cło, to już się chciałem rozmyślić, ale ceny dookoła były jeszcze wyższe, więc jakbym nie kupił to bym stracił.
Front już wymieniłem.
Bateria, nowe plecki i adapter na kartę SD już w drodze.
Do tego słuchaweczki KOSS Porta Pro i można hipsterzyć na dzielni z retro offline sprzętem :sweat_smile:

25 polubień

Ja to już chyba kiedyś pisałem, że nienawidzę tego forum? :crazy_face: Ale tym razem to przez @Voland, zobaczymy czy za jakiś czas będę przeklinał czy dziękował. :wink:

IMG_5437

WalkingPad A1 PRO. Zdjęcie poglądowe bo i tak obecnie nie mam jak zrobić lepszego.

Póki co minęło parę dni…

Zobaczymy kto padnie pierwszy, ja czy to ustrojstwo. Nareszcie korpo szczurek z własnym kołem! :sweat_smile:

15 polubień

Używam 3 lata. Działa chociaż pas się trochę zaczął strzępić.

2 polubienia

Od kilku tygodni przymierzam się do P1. Zastanawia mnie tylko jak dokładne jest liczenie kroków, smartwatch odpada jak chodzisz przy biurku.

“naliczanie sekundowe”. Juz zapomnialem ze takie cos istnialo.

Nie, nie kupię… Nie, nie kupię…

4 polubienia

przyszedł ładowarek :slight_smile:
na żywo wygląda bardzo ok, jest ciężki, nie wiem czy to plus czy minus (do podróży to minus, ale raczej w podręcznym będzie latał wiec nie ma znaczenia) jako bonus fajne opakowanie do niego jest, jestem na tak:)


10 polubień

Kupiłem sobie takie ustrojstwo na domowy labek i wczoraj kurier przyniósł:

HP ProLiant MicroServer Gen8 E3-1260L 16GB RAM + dwa dyski 2TB HDD

No i od razu kupiłem brakujące kieszonki na dyski (bo dyski już mam), zamówiłem też kabelek SATA i przejściowkę zasilania z FDD na SATA i do tego SSD 1TB. Docelowo na SSD ma stać proxmox i wirtualki, a na czterech HDD będzie macierz na dystrybucje linuxa :slight_smile:

No i jeszcze się okaże, cze nie będę kupował 1050Ti/1060 do enkodowania wideo, bo ma na tym stać serwer Jellyfin :smiley:

10 polubień

jakby ktoś chciał to na podobną jest akurat promka
https://www.pepper.pl/promocje/bieznia-r1-pro-kingsmith-walkingpad-785380

4 polubienia

Moja też dzisiaj przyszła, ma takie samo etui, jest lekka, ale stabilna. KUXIU X55

6 polubień