Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

Gdzie dostałeś tę mysz?

1 polubienie

i ja uległem magii czarnego piątku :slight_smile:

3 polubienia

O północy zaczęła się promka w x-kom - dostępna tylko przez aplikację.
Oczywiście w międzyczasie padły serwery, zakup dokonany w mękach około 00:40 :smiley:

4 polubienia

Miałem 2S w tym kolorze i przez to, jak się ta myszka brudzi, zmieniłem i klawiaturę, i myszkę na czarną. :grin:

4 polubienia

brudzi się tak samo :wink: ale mniej to widać :rofl:

4 polubienia

Będzie zabawa z pierwszym gadżetem na HomeKit

2 polubienia


Bedzie openwrt

2 polubienia

Nie popatrzyłem, że to w elektronicznych i myślałem, że to jakiś designerski taboret do skręcenia. :rofl:

4 polubienia

Też tak kiedyś myślałem, ale poprawnie ustawione Sonosy zapewniają ci świetne brzmienie i właśnie basy słyszalne nawet na niskich poziomach głośności. Szczegółowość belki i głębokie, równe basy to to, co pokochałem w nocnych seansach nie przeszkadzając reszcie domowników. Masz jeszcze tryb dźwięku nocnego, który „uspokoi” Sub przy gwałtownych wybuchach w nocy.

1 polubienie

Widzę, że kult Sonos-a ma się tu dobrze. :joy:

Wjechał łazienkowiec, bo trochę mnie już zaczęło irytować wkładanie ajfona do zlewu. :joy:

9 polubień

19 polubień

A Ty nie słuchasz?!?! To co robisz jak się golisz?

1 polubienie

Nie mieszkaniu które wynajmuje jest wbudowany głośnik w suficie w łazience :expressionless:

1 polubienie

Wpadam na genialne pomysły!

1 polubienie

Sprawdź czy nie z kamerą :wink:

3 polubienia

Ja miałem nic nie kupować, a kupiłem sobie Xboksa, dziecku Switcha i dwie te lampki Merossa.

Obraz

10 polubień

po to kupiłem ostatnio piatego homepoda mini bo juz mnie irytował głośnik który tam mam:)

A myślałem że tylko ja kupuje głośniki do łazienki :sweat_smile:

1 polubienie

O, to nie tylko ja jestem homepodowym świrem. U mnie na razie się skończyło na ośmiu i planuję jeszcze dwa. Ale w łazience nie mam :slightly_smiling_face:

Wrzucenie smart głośnika do łazienki (w moim przypadku Nest Mini) to była jedna z lepszych decyzji. Mało że mogę posłuchać newsów, rozkładu dnia czy radia, to z prysznica mogę przełączyć piosenkę czy włączyć/wyłączyć wyciąg.

2 polubienia