Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

Jakbyś se wszczykiwał maryhuaninen to nie trzeba by było popielniczki.

3 polubienia

A to żeby mieć podgląd na potworki :persevere:

5 polubień

Ile mają lat? Serio masz potrzebę monitoringu dzieci : >

Chyba, że chodzi o jakieś zwierzęta czy coś xD

1 polubienie

3 i 4
I nie, nie mam. Ale żona ma. Więc dla mojego spokoju psychicznego wolę kupić kamerki :slight_smile:
Żona chce wiedzieć co robią w swoim pokoju (gdzie są zabawki), kiedy ona jest np. w kuchni. No i spoko - niech ma, jak nie będzie używać, to je spożytkuję do czegoś innego :smiley:

Nie rozumiem, ale ok. : )

Ja nie wnikam. Lubię kupować nowe rzeczy, a jak to ma jej poprawić humor, to dodatkowy plus :smiley:

3 polubienia

Coś radioaktywnego w pobliżu aparatu

1 polubienie

To chyba jest trochę elektroniczne. Choć może tylko elektryczne?

W końcu diffuser, który nie wyglada jak cebula i kosztuje sensowne pieniądze.

Jak jakość wykonania? O, i jak możesz powiedzieć czy ładuje się na USB-c czy micro?

O dziwo USB-C.

Jakość wykonania wygląda ok. I tylko ok. Matowy plastik lekko łapiący odciski palców.

Jeszcze nie sprawdziłem jak działa (ma imitować płomień swiecy/ogień)

Leci pierwsze ładowanie.

Tu dałem lampę bezpośrednio na niego więc zdjęcie lekko przepalone. Żeby było widać detale

A tak to ma niby wyglądać

Edit: wygląda zajebiscie :heart_eyes:

3 polubienia

Taka promka od Sonosa nie zdarza się często. Nie planowałem (tzn- był w planach zakupowych, ale gdzieś w przyszłości dopiero), ale skorzystałem.

7 polubień

O gratuluję zakupu, jak wrażenia z odsłuchu?

Na razie puściłem początek „Na zachodzie bez zmian” i w scenie otwierającej był efekt wow. Kawałek koncertu Rammsteina- też nieźle, ale żona mnie pogoniła za rozkręcenie głośności, bo młodego usypiała.
Potem chciałem jeszcze jakiś ambient puścić ze spotify i coś zaczęło rwać połączenie :disappointed:. Jutro spróbuję z kablem zamist wifi.

1 polubienie

Ze spoti niestety czasem rewie. Rozwiązaniem jest puszczenie przez aplikację Sonos

1 polubienie

Dzięki, a jak bass. Bez zewnętrznego subwoofera daje radę?

Teraz się zacznie kombinowanie i wleci w niedługim czasie Sub i dwa One SL jako tylne :slightly_smiling_face: Przerabiałem to

1 polubienie

Ja również, mam teraz cały komplet i nie żałuję :wink:

Wszystko kwestia odniesienia.
Po odpaleniu filmu bas był znacznie lepszy niż to, co dotąd miałem z głośników TV.
Ale podczas puszczenia kilku kawałków ze spotify bas był słabiutki, bo porównywałem je ze stojącymi obok głośnikami One.

Kilka One już mam- te które były obok TV trafią teraz do biura- tam częściej muzyki słucham, a zestawu dookólnego na razie nie planuję (podstawki pod głośniki przy małych dzieciach to nie jest najlepsze rozwiązanie).
Sub mini jest na liście, ale jako uzupełnienie zestawu w biurze, nie do Arca. Znów kwestia maluchów- oglądamy filmy jak młode zasną, a wtedy i tak tylko ciągle słyszę „ścisz to, jak obudzisz, będziesz usypiał”. A że basy mocniej się niosą, to już widzę jak będę mógł suba używać :disappointed:

1 polubienie

Miałem już nic nie kupować na tegorocznym bf, ale obok takiej promki nie mogłem przejść obojętnie :smiley:
W dodatku w kolorze, którego szukałem (mam jasną/białą klawiaturę).

11 polubień