Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

Przecież kilogramy RAMu to tylko do windowsa trzeba bo “MacOS dopracowany i zoptymalizowany tak doskonale, że i na 2GB by poszedł”. To skąd ta drama?

4 polubienia

Ta narracja jest dynamiczna zależnie od aktualnej sytuacji. Jak M1 miało max 16gb to mówiło się że MacOS pójdzie na 2gb, ale jak teraz można dać więcej, to ludzie z 8gb to biedaki

4 polubienia

xD

1 polubienie

Wpadła taka ładowarka na magsafe. Niby głównie samochodowa ale kupiona z myślą o użyciu na biurku w pracy. Nie wziąłem pod uwagę chropowatości starego biurka i trzyma się średnio ale zostanie to załatwione przylepną podkładką pod przyssawkę.

2 polubienia

Na razie nie cieknie :wink:

9 polubień

Od lat nie słyszałam tego marketingowego bullshitu ze strony Apple. Ale może coś mnie ominęło, jest to możliwe :stuck_out_tongue_winking_eye:

Natomiast u siebie w korporacji już jakiś czas temu zdecydowaliśmy, ze kupujemy kompy z minimum 16GB, osobiście mam 32.
Nie wyobrażam sobie pracy na 8GB.

Również zjadanie RAMu nie musi być wina samego Apple, tylko chujowo przygotowanych apek przez ich twórców :stuck_out_tongue: tak jak np. Office od Pan Microsoft. Zreszta Windows tez lubi pojeść :stuck_out_tongue:

Jak masz przeglądać tylko internety to lepiej smartfona sobie kupic niż kompa z 8GB ram:P

4 polubienia

xD
Wiadomo byku, mam nadzieję, że przejdzie ta nowelizacja ustawy i przeglądać internet będzie można tylko z licencją i minimum 16 GB ramu, bo serio niektórzy nie mają ani doświadczenia, ani wyobraźni i na przykład po prostu korzystają z komputera tak jak chcą i kompletnie wystarczy im 8 gb. Aż mi wstyd, że jestem z takimi podludźmi na forum, co tego nie rozumieją.

15 polubień

Jak cos to ja sobie tylko trollowałem, Martin musi się dziwnie czuć jak tak na co dzień trolluje xD

4 polubienia

Pytałem w kwestii prędkości dysków 256. Niestety jedna kość daje się we znaki jeśli chodzi o prędkość Write/Read

Nikt kto kupuje podstawową wersję tego nie odczuje. Jakie ma znaczenie kopiowanie 100GB pliku przy dysku 256GB? Albo jakieś inne bzdurne testy? Litości.

Komputer jest bardzo, bardzo szybki.

4 polubienia

Znam takich zdziwionych :grin:

image

4 polubienia

xD

@pawelorzech ;/ nie mogłem się powstrzymać.

12 polubień

Kupiłem komputer

11 polubień

Jeszcze jeden włącznik i cały dom będzie smartświatłowy :slight_smile:

10 polubień

Nie sądziłam, że będę tak zadowolona z tego maleństwa
https://allegro.pl/oferta/projektor-wanbo-t2-max-led-full-hd-t2m-11957175315


6 polubień

image

25 polubień

6 polubień

Jak się sprawuje? tzn jaka widoczność przy dziennym świetle, lepiej mieć zasłony na oknach, czy daje radę? Po co jest złącze USB?