Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

Kupiłem ale mam mieszane uczucia.

Przede wszystkim, dlaczego CMD jest w miejscu ALT jeżeli na klawiaturach z tej samej firmy (Mx Keys) jest to rozwiązane inaczej…

1 polubienie

To jest układ makowy. w MX Keys (Mini) for Mac też tak jest - CMD zaraz rzy spacji. Ale co ciekawe, w MX keys mini (zwykła) też CMD jest przy spacji:

No właśnie. Jak na Twoim zdjęciu. Mogli zrobić CMD|ALT a na tej małej jest CMD a obok OPT|ALT.

I komu przeszkadzało zrobić dokładnie tak samo

EDIT: Już sobie naprawiłem, ale wymagało to:

  1. Uświadomienia sobie że ta klawiatura będzie tylko do iPada. Żadne Androidy i Windowsy. Trochę smutek ale do przeżycia.
  2. Usunięcia SwiftKey z iPadOS (bosz, jak wy żyjecie ze stockową klawiaturą to ja nie wiem). SwiftKey na iOS to i tak proteza prawdziwego SwiftKey, ale jest i tak 100x lepszy niż stock.
  3. Przemapowania klawiszy (dzięki odnalezieniu posta @pnzrfst z tematu “IPad Only”)
3 polubienia

Tak bardzo. Czasem Swiftkey mi się zawiesza i/lub wywala i wtedy przechodzę na oryginalną klawiaturę, ale po 5 sek jednak włączam swiftkey :sweat_smile:

1 polubienie

Mam już kolejnego Samsunga z aod, miałem wcześniej hłałeja i nigdy nie miałem problemu z przepaleniem

Ile można siedzieć w tej rzeczywistości, czas na VR.

18 polubień

Klawiatura idzie do zwrotu. Popisałem na tym pół godziny i mam spadek szybkości pisania 70% przez misclicki i nie do końca wduszone klawisze. Będzie podmianka na K380.

EDIT:

I cyk.

4 polubienia

Kończą mi się baterie akurat, więc postanowiłem wykorzystać moment i wejść all-in…

10 polubień

Ooo, mama taką samą:)

Na sam koniec urlopu…

3 polubienia

Air z M2 w podstawowej wersji - jedyny słuszny kolor :slight_smile:

11 polubień

Glatulafje.

Sorry za błędy, odgryzłem język.

12 polubień


Air z M2 z 16GB – w klasycznym, i jak dla mnie, jedynym słusznym kolorze :wink:

12 polubień

Mam nadzieję, że to wersja z 512 SSD?

Wolałem dopłacić 1200 zł za większą pamięć RAM niż za pamięć masową. Naprawdę nie taki diabeł straszny jak go malują i nie żałuję wyboru pomimo tej całej dramy z M2. Po kilku, kilkunastu godzinach spędzonych z tym Makiem mogę śmiało powiedzieć, jaka ta maszyna jest cudowna pod każdym względem. Serio.

1 polubienie

Nie dalej jak wczoraj trafiłem na tweeta z informacją, że jest spory problem z rysowaniem się tego modelu i to konkretnie w tym kolorze widać najbardziej niestety. Czekaj zaraz odszukam

2 polubienia

To tak jak patyna, taki proces, nadaje mu charakteru :stuck_out_tongue:

Jest cudowna. A mi w wersji podstawowej totalnie wystarcza. Nie widzę sensu dopłacać do większego SSD czy RAMu. Ale jeśli ktoś potrzebuje to rozumiem.

Do SSD to jeszcze, ale w 2022 kupować komputer z 8GB ramu? Będziesz na nim biurko oglądał i Facebooka przeglądał?xD

6 polubień

Tak, a o co chodzi?

1 polubienie