Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

21 polubień

No wreszcie!1!!1!11, czekam na gorzkie żale o Apple xD

9 polubień

Mam nadzieję, że pojawią się wrażenia pierwsze i późniejsze.

3 polubienia

Ostatni dobry produkt od .
I mój drugi ulubiony.
Mam nadzieję, że nie trafi do Żali :crossed_fingers:

1 polubienie

Na razie walczę z logiką Apple :smiling_face_with_tear:

1 polubienie

Dlatego, żeby nie mieć dysonansu poznawczego, używam tylko Apple.

2 polubienia

jak kcesz używać sprzętu apple to wyłącz kombinowanie i wtedy auto magicznie wszystko zadziała:) ja to przerabiałem jakieś 11 lat temu i co się nakurowowałem to moje, ale jak kilku moich ziomów przechodziło z czegoś na japko to to była najlepsza rada:)

1 polubienie

logika to nie ruski - z tym się nie walczy :wink: trzeba zaakceptować odmienne filozofie działania

Przyzwyczaisz się. Ja dalej mam randomowo “ugh” jak czegoś się nie da albo nie jest do końca intuicyjne. Ale ogólny experience to rekompensuje. Aktualny iPad to mój trzeci, i o ile telefony dalej wolę z androidem to tablety nie mają podjazdu.

1 polubienie

12 polubień

Szybkie pytanko, to jest Mini, czy jakiś Air?
Jeśli Mini, to prosiłbym o jakąś krótką recenzję za jakiś czas, bo zastanawiamy się, czy się partnerce nie przyda.

1 polubienie

A weź głowę w lewo przekręć :wink:

20 polubień

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

9 polubień

bierz dla laski, moja pro nie chce używać bo mówi ze za duży, ale miniaka podbiera młodej i młodej daje mojego pro, chyba następnego miniaka musze kupić :slight_smile:

2 polubienia

Apple Watch wjechał na salony:) fajny jest

14 polubień

U mnie wjechał Power Walker VFI 1500RT LCD.
Muszę popracować nad ustawieniami bo wentylator jest dobijający.

2 polubienia

Jak miałbym określić iPadOS, na podstawie doswiadczeń ostatnich dwóch dni, w jednym słowie, to tym słowem bylby “chaos”

Edit: musiałem wziąć telefon do ręki bo napisanie powyższego zdania na klawiaturze iPada zajęło mi 6 minut. Rozmiar tego jest bajeczny. Przyzwyczajenie się do OS trochę mi zajmie. Klawiatura iOS to jest jakiś totalny koszmar.

To sobie zainstaluj inna. Po co się męczyć i narzekać.

1 polubienie

To jest chaos, bo oczekujesz od tego zachowań androidowych i dostajesz coś innego, czy chaos bo uważasz ze jest tak bardzo zły?

1 polubienie

Właśnie walczę z ustawianiem SwiftKey.

Póki co chyba po prostu nie ogarniam. Np. dlaczego Instagram w App Library ląduje w “Creativity” a nie w “Entertainment”. Albo dlaczego PWA działa tylko z Safari a nie z Chrome. Dotrę do etapu gdzie będę miał iOS ustawiony “pod siebie”, ale już widzę że zajmie mi to parę dni.