Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

a jeśli ktoś jest nie do końca przekonany do zakupu irygatora to i tak kupcie, umyjcie zęby jak zawsze, a po tym użyjcie irygatora i zobaczcie ile syfu od XX lat zostawiacie codziennie w swoich zębach. Absolutnie obrzydliwe.

7 polubień

Zwłaszcza jak się przyjmie żeberka BBQ :smiley:

2 polubienia

Jak ktoś bardziej z gatunku cebuli to drugi obiad może zrobić :smiley:

3 polubienia

To bardziej do tych, co nie używają nici :slightly_smiling_face:

1 polubienie

O to to…
Czytam wątek i się zgadzam. Tylko dodam, że nie wiem jak ten konkretny model (bo może faktycznie myje z siłą oceanu czy coś tam), ale jak ktoś ma stłoczone zęby to irygator może nie dać rady i tylko nitka. I odwrotnie, jak ktoś ma gdzieś “luzy” to irygator będzie lepszy od nitki.

10 polubień

Hej, a teraz rozwiej proszę największą rozkminę wszechświata
Nitka lub irygator przed czy po szczotkowaniu?
:sunglasses:

Ja myślę, że zdecydowanie przed.

1 polubienie

Ja mam dla żony takie. Już się popsuło raz, oczywiście po gwarancji, i dowiedziałem się, że tego sie nie naprawia więc trzeba kupić nowe. Na szczęście udało mi się mechanizm samemu naprawić po rozebraniu :slight_smile:

2 polubienia

Jeśli nic jest woskowana to po. W pozostałych przypadkach jak komu wygodniej. Ja stosuję nitkę po.

3 polubienia

Ja pierwszego rozebrałem i naprawiłem ale podziałał tydzień i zaś się zepsuł. Na szczęście ciągle był na gwarancji.

Taki pstrykacz o w szampańskim złocie.

Teraz tylko dobrać porządne szkło. :wink:

11 polubień

lepiej kupic nowego Note’a S22

1 polubienie

15 polubień

Mam, bardzo fajne, jestem pod wrażeniem jak dobrze jest to wykonane!

5 polubień

taki tam Haylou GST prosto z Chin za drobne :slight_smile:

3 polubienia

wjechały pozostałe homepody mini cała jama obstawiona:)

3 polubienia

iPhone 13 Pro (256), w jedynym słusznym kolorze(i Twoja opinia dla mnie nie ma znaczenia :stuck_out_tongue:).

Póki co, ciężki i zimny w dotyku(dlatego silicone case jest grane), pod tym względem wole jednak XR. Na opinie na temat ekranu, aparatu i szybkość działania przyjdzie jeszcze czas. :wink:

Powiem Wam, że trochę surrealistyczna sytuacja, że my tu możemy się jeszcze cieszyć z taki pierdół…

9 polubień

Daj znać jak wrażenia. Chodzi mi ostatnio po głowie jakiś gadżecik.

No i namówił

9 polubień

7-ka - LTE, jest dobrze. :sunglasses:

11 polubień