Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

Mazel tov :smirk:

3 polubienia

Nareszcie czarno piątkowy zakup łaskawie do mnie dotarł

7 polubień

Mój leży w UK, przyszedł jakiś tydzień temu tyle że nie odbiorę go za szybko :confused:

Przyszły lampy do oświetlenia twarzy. Teraz wystarczy zostać jutuberem, onlifansiarzem czy innym strimerem.

A jakby ktoś również pracował ryjkiem i potrzebował się doświetlić w miarę budżetowo to łapcie kody

4 polubienia

Potem wszyscy z kółkami w oczach :rofl:

Dlatego nie chciałem O ringa :grin:
Przy okularach efekt byłby non stop

4 polubienia

Przyszła premia świąteczna, i premii już nie ma.
Niektórzy ze premie mogą kupić nowy jacht, mi starczyło na słicza i paczkę fajek xD
Ale nie marudzę, zawsze mogło starczyć tylko na gumę turbo.

Idealnie nadaje się do krótkich 15 minutowych przerw między kursami.

30 polubień

Online też był in stock. I choinka już “Smart”. I coś się jeszcze wymyśli

1 polubienie

dzięki uprzejmości @simonnam któremu zalegała Malina 4 w szufladzie (szczegóły moich żali: Gorzkie żale - #1185 by nikielmcn ) - od piątku jestem w posiadaniu Raspberry Pi 4 :slight_smile:

Na razie okazało się, że przełożenie karty to nie wszystko, bo trzeba było jeszcze pokucować, żeby się to odpaliło, a i tak skończy się postawieniem systemu i wszystkiego od nowa - bo na przełożonej karcie po ok 2 h się wszystko wiesza i nie reaguje, a na czystym systemie pod nawet dużym obciążeniem nic takiego się nie dzieje. Więc stawiam wszystko od nowa, ale nie miałem czasu w weekend. Jak już postawię będę miał ogłoszenie, żeby dobrą Karmę podać jeszcze komuś :wink:

5 polubień

Juz w sumie napisalem w dziale o routerach. Ale co mi tam. Ciesze sie niezmiernie wiec i tu sie pochwale.
Zrobilem sobie prezent pod choinke
MikroTik Routerboard 5009UG+

13 polubień

Prezencik urodzinowy :blush:

Ładuje jak złoto

6 polubień

Jest na baterię, no to chyba elektroniczny…

Taki znikopis, trafi na lodówkę i będzie analogową listą zakupów i jadłospisem na tydzień

7 polubień

Daj znać jak się sprawdza bo mam toto na wishliście od dawna :blush::wink:

2 polubienia

Mnie tymczasem przyszły kieszonkowe latarki

Nie wiem po co ale mam :smiley:

7 polubień

Żujcu, jesteśmy domem :heart_eyes:
Nareszcie!

12 polubień

Trochę światełek

3 polubienia

Będzie Pan zadowolony :wink:

Już jestem. Niesamowita maszyna, a powrót do macOS po pół roku jest jak ponowne usiądnięcie za kierownicą swojej fury po jeżdżeniu starą Laguną szwagra. Teraz tylko muszę sobie jakiś plecak ogarnąć, ale to temat na inny temat :stuck_out_tongue:

6 polubień

HomePod Mini i Sonos Beam Gen 2. Pewnie dokupię drugiego miniacza


10 polubień

12 polubień