Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

Czy właśnie zamówiłem iPhone 13 i iPada Air? Być może…

17 polubień

Dzisiaj wjechał osuszacz powietrza Mozano do sypialni. Jeden z tańszych marketowych ustrojstw. Ciekaw czy do wieczora zejdzie poniżej 55% wilgotności.
Zastanawiam się czy te dwa urządzenia powinny stać koło siebie, potestuje zobaczę :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

moim zdaniem kot moze stac kolo osuszacza

23 polubienia

Ale nie za długo bo go będzie suszyć

4 polubienia

Aqara cube daje mi właśnie mnóstwo dziecięcej radości :joy:

7 polubień

Przy Twoich przygodach czujnik zalania się przyda :stuck_out_tongue:

8 polubień

Dokładnie po to zostały kupione :smiley:

1 polubienie

mam i dziala bezblednie (wersja zigbee)

1 polubienie

Powiedz mnie Ty czy Twój MX się wyciera w pewnych miejscach? Może nie do końca wyciera ale mam wrażenie, że ta klawiatura jest wrażliwsza na bardziej intensywne użytkowanie niż sądziłem.

Myszy mam wrażanie że też, oto moja ponadroczna:

pod kciukiem z resztą to samo, tylko słabiej widoczne

2 polubienia

Póki co to tylko zbiera odciski palców na klawiszach (a miał tego nie robić. Albo to ja mam tłuste paluchy), ale przetarć brak.

U mnie MX3 nie wygląda tak źle w sumie ale są minimalne ślady.

U mnie miejsce między CMD, a spacją wygląda na porządnie zmolestowane. :smiley: ale i tak bym nie zamienił tego MX-a na nic innego. Chociaż kusi mnie Mini Keys MX. :smiley:

O-M-G. Nie wiedziałem, że to istnieje. Prawie idealna. Dali FN na lewą stroną, teraz tylko układ ANSI zamiast ISO i jesteśmy w domu. :partying_face:

4 polubienia

Ja bym nie zamienił bo dedykowany klawisz do kalkulatora to moje błogosławieństwo :smiley:

Po dłuższym zastanowieniu rekomendacjach na telegramie (dzięki @6ghost9 ) i przejrzeniu wątku Smart Home ostatecznie postanowiłem zacząć zabawę w smart żarówki od systemu Ikei.

Już w domu. Wszystko hula. Na razie 2 z 3 żarówek w użyciu. Bardzo pozytywnie jestem zaskoczony jak to działa z asystentem google. Idealnie reaguje na komunikaty głosowe rzucane na przemian po polsku i angielsku

Ps. Stany magazynowe na stronie Ikei (przynajniej IE) to śmiech na sali. Ten zestaw był out of stock więc jechałem z nastawieniem na kupno wszystkiego z osobna.

Z drugiej strony Smart wyłącznik do gniazdka był “in stock” a w sklepie wyprzedany

11 polubień

Będziesz Pan zadowolony

2 polubienia

Szukałem jakiegoś neutralnie wyglądającego dyfuzora do olejków do domu. Miał nie walić po oczach ledami, w miarę możliwości być na baterie i pracować tylko przez jakiś czas (8/16h).
Przejrzałem całe Ali, nakupiłem jakiś innych głupot a tego nie znalazłem.

Wieczorem zamawiałem zakupy z dostawą do domu z kosik.cz i co mi wpadło w oczy?

Airwick robi takie coś

Koszt: 229kc w promocji. Oczywiście jest minus: działa tylko z “nabojami” od Airwick ale jestem w stanie to przeboleć bo jeden starcza ponoć na 45 dni. Działa na 3xAA, ma trzy ustawienia intensywności i uwalnia zapach tylko przez 8h w interwałach. Widziałem że jest w dwóch kolorach: czarnym i białym.

3 polubienia

Wersja na Polskę wygląda trochę inaczej (albo może to starsza wersja):


Mam, polecam. Ale w te 45 dni to nie wierz :smiley:
A i ta wersja co mam jest bardzo wybredna, jeśli chodzi o baterie.

1 polubienie

Ja szukam jakiegoś dyfuzora, który będzie działał z Homekitem. Może być zwykły, non smart, byle po dostaniu zasilania się uruchamiał, to go podepnę pod homekitowe gniazdko i gotowe. Jakieś rady?

1 polubienie

Na lazadzie jest mnóstwo takich z włącznikiem fizycznym. A nie cyfrowym, więc wystarczy go włączyć i tyle.