Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

Kurde, to sorki za wprowadzenie w błąd, na pewno w złotych tarasach była za 384 i w Bydgoszczy w zielonych arkadach.

1 polubienie

Spoko, fajnie że wam się udało :wink:

Dokładnie Aleksandra Wozniak forever❤️

2 polubienia

Dziewczyna ma bardzo ładne paznokcie :ok_hand:t2:

1 polubienie

Nowa tarcza do dartsa współpracująca z aplikacją i automatycznie licząca punkty. Tarcza zajebista, ale wygląd aplikacji tragiczny xD

1 polubienie

O dżiz. Rok 2010 dzwonił, chce swoją appkę z powrotem.
Btw zarzuć linkiem lub choćby modelem pls

2 polubienia

#doublepost ale

Left: how it started
Right: how it’s going

Stare idą dla Żony, nowe są dla mnie

7 polubień

Unicorn Smartboard :slight_smile: :dart:

1 polubienie

Dlaczego nie NC700?

U mnie wleciały steelseries 9x do grania na xboxie i o jeżu jakie to wygodne w porównaniu do Sony wh-1000xm3

1 polubienie

Nie chciało mi się dokładać dodatkowych kilku stów - w zasadzie od pewnego czasu to słuchawki okazjonalne, tylko do pociągu i samolotu, od początku pandemii zamieniłem komunikację miejską na samochód i tak w głównej mierze zostało.

Poza tym wybór był raczej między QC 35 II a AirPodsami Pro, bo 700 podobno są ciaśniejsze i mają nieco gorszy dźwięk, ale niby lepsze mikrofony (których nie użyje, bo telekonfy to nie mój świat), natomiast Bose wytrzymają dłużej na baterii, więc wybór jest prosty (poza tym jedne AirPodsy już uśmierciłem przez nieużywanie - mimo że leżały bezczynnie, to etui ciągle je utrzymuje w stanie ładowania i to je chyba zabiło - uważajcie)

2 polubienia

Wielki powrót po 20 latach.
Stan dobry lecz szkiełko do wymiany i brak etykiety na pleckach.
Jeżeli się nie mylę to wszystkie 7 gier jakie były dołożone do konsoli są oryginalne.
Niestety Poki w wersji DE.


20 polubień

22 polubienia

Nie będzie to może jakieś unikatowe ale MacBook Pro M1.

Jako background dodam tylko, że latami byłem antyfanem (byłem młody, głupi i miałem za dużo czasu), preferującym Linuksa, akceptującym Windowsa w pracy jako stacja robocza do odpalania SSH (sysadmin/devops here).

Zmieniłem ostatnio pracę i robię na swoim sprzęcie, mam mocną stacjonarkę z Ryzenem 7 3700x na Arch Linux z Windowsem 11 w dual boot, ale uznałem że potrzebuję czegoś na pracę poza domem i poza jednym pomieszczeniem. W laptopach biznesowych najnowszy Mac jest bez konkurencji praktycznie, szczególnie w stosunku ile dostajemy per złotówka.

Skoczyłem w nieznane rejony i jestem zadowolony do stopnia w którym chyba już nie ma na laptopie dla mnie powrotu z jabłek. Polecam .

11 polubień

MacOS to Linux, na którym wszystko działa :upside_down_face:

3 polubienia

Unix bardziej :joy:

No, w każdym razie jest katalog /Home i filmiki na youtubie nie szarpią :rofl:

2 polubienia

u mnie wjechał monitor uhd i 144Hz odświeżania (jako bonus jest matowy) - właśnie skończyłem pykać sesyjkę w doom 2016 - o jezu jaka różnica w porównaniu z moim starym apple cinema display 27". nawet nie ma co porównywać:)
wjechał LG UHD 27"
jutro wjedzie jeszcze do kompletu kamerka logitecha 4k brio cośtam
teraz chyba problemem jest/będzie karta graficzna (mam 3070 OC), bo w ultra w UHD z RT może być kłopot z stabilnymi 60 fps, ale to się zobaczy w trakcie gierkowania:)

4 polubienia

A to wyjmiesz z jednej koparki i gotowe :wink:

nie ma szans w tej chwili mam na 5700xt i 3060/ti wszystko, nieopłacalne były mocniejsze karty - uzysk/prad były do dupy.

O jakiej grze mowa? Np. Medium na RTX3090 bez DLSS, nie ma szans żeby do 60 fps dobiło, ale DLSS ratuje sprawę. Cyberpunk 2077 i z DLSS nie zbliży się do tego (chyba że poniżej balanced, ale wtedy niewiele to ma wspólnego z fajną grafiką). 60 fpsów z RT 4K poza Doomem, w nowych grach, to raczej na kartach następnej generacji. Mimo wszystko 144 Hz fajnie mieć, bo w multi to dużo ważniejsze niż dobra grafika. Brio niestety współczuję – najgorszy zakup mojego życia :sweat_smile:.