Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

RGB czy biała?

W tym zestawie jest akurat biała. Kolejny który chce kupić ma dwie rgb, pilot i sterownik żeby można było to już ogarniać z aplikacji.

Powiedz mi proszę czy do tego potrzeba jakiejś bramki czy ten zestaw(żarówka+pilot) to wszystko żeby działało, sprawdzałeś?

Witam w tym cudownym świecie bez kabli!

3 polubienia

Co to za słuchawki?

Potrzeba bramki, albo tej od ikeii, albo tej od philips hue.
EDIT
Potrzeba - jeśli chcesz sterować systemem z telefonu.

1 polubienie

Żarowka i pilot działają bez bramki. Bramka Ci jest potrzebna jak chcesz mieć grupy żarówek

1 polubienie

A to są kolego Samsung Galaxy Buds :slight_smile:
Kupiłem je do iPhona X (nie ma apki na iOS niestety) Pobawiłem się trochę equalizerem na Spotify i działają zdecydowanie lepiej niż na sucho.
Ale porównywałem je dzisiaj do Xiaomi Redmi AirDots i byłem mega zaskoczony jak te chińczyki świetnie grają.

1 polubienie

Bramka jest potrzebna jeżeli chcesz wszystko kontrolować przy pomocy aplikacji. Pojedynczo każdy punkt (Ikea ma w ofercie żarówki, gniazdka, rolety i pewnie jakieś listwy) możesz ogarnąć z pilota (obsługuje do 10 punktów, pilotem może być też czujnik ruchu albo ściemniacz)

@Tadek Grupą żarówek możesz też zarządzać z pilota. Jeden pilot kontroluje do 10 urządzeń.

2 polubienia

Masz rację, użyłem zbyt dużego skrótu myślowego :slight_smile:

Jeszcze nie kupiwszy ale zastanawiawszy się…

1 polubienie

OnePlus 7 8/256 prosto z Chin

6 polubień

Najlepiej :heart::heart:

Jako, że jakiś czas temu narzeczonej skradziono laptopa, i korzystaliśmy tylko z mojego bez większych przeszkód, postanowiliśmy zakupić jako drugie urządzenie iPada .

Padło na iPada Air.

Służący głównie do pochłaniania treści, edycji dokumentów i prowadzenia firmowych społecznościówek.

Co ciekawe… posiadam iPada, MacBooka, AirPodsy i… OnePlus 6 :slight_smile:
Przesiadka na androida była tymczasowo konieczna, a nie chciałem dwóch telefonów.
Chce kupić nowego iPhone żeby połączyć to wszystko znów do kupy, ale… Android na OnePlus działa naprawdę świetnie. Niebawem aktualizacja i zastanawiam się czy nie będzie mi brakować tej ‘wolności’ androidowej.

3 polubienia

Rift S, pierwsze google VR. Mega pozytywnie mnie zaskoczyło trackowanie bez użycia latarni.

4 polubienia

Obraz Taka sytuacja :slightly_smiling_face: piątek piąteczek piątunio :grinning:

5 polubień

Czwóreczka? :smiley:

Piąteczka :no_mouth:
Obraz

4 polubienia

Totalne gówienko z Chin ale jakże uprości mi życie. Kupiłem za 33zł z przesyłką odbiornik/transmiter BT

Podłączasz toto do TV, włączasz, parujesz słuchawki BT i nie musisz się martwić że Twoja lepsza połówka pieprznie Cię laciem za oglądanie TV jak ona śpi.

1 polubienie

Całkiem spoko ale Xiaomi lepszy

15 polubień