Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

Aaaa kupiłem sobie ładowarkę nową bo mi stara wysiadła :wink:

2 polubienia

Ja dzisiaj dostałem w końcu Lightning to USB 3 Camera Adapter. Po aktualizacji w końcu mogę podłączać dysk SSD. Wieczorem sprawdzę jak działa to iPadOS bo na iOS13 działa super.

2 polubienia

No i w końcu przyszła wczoraj.

Planck EZ

7 polubień

Na zdjęciu detal prezentu, który sobie sprawiłem. Wiem, że pewnie są na rynku lepsze, może i tańsze głośniki, ale jego design mnie urzekł. :musical_note: :musical_note: :musical_note:

1 polubienie


Składam mega taniego i jednocześnie dość wydajnego kompa. Brakuje jeszcze zasilacza, który do mnie idzie oraz procesora, aktualnie jest wyłożona kręcona i3 domyślnie będzie wymieniona na xeona.
Co do rozmiarów obudowy, jak ją kupowałem miała być microATX, okazało sie ze to miniITX i jest dość mała. Kombinuje żeby to wszystko w nią włożyć, aczkolwiek i tak pewnie ją zmienię jak już wszystkie części sprawdzę.

6 polubień

W takich chwilach naprawdę ciężko tu tego nie wrzucić.

3 polubienia

Czy jak nic na niej nie leży to świeci na czerwono na całym obwodzie? Bo u mnie na połowie tylko.
No i u mnie niebieski nie gaśnie podczas ładowana tylko świeci cały czas. Ciekawe

Nie, moja nie świecie na czerwono w ogóle. Stałym światłem na niebiesko świeci tylko jak telefon nałąduje się do pełna.

Nie mam porównania do innych głośników, ale jestem zadowolony. Gra bardzo fajnie, wygląda jeszcze lepiej :wink: Jakbyś miał takie 2 lub więcej to można je połączyć w całość i będą grały stereo :slight_smile:

Pisałem już w temacie o Sonosie fotki tutaj nie wrzuciłem. Wszyscy mają, mam i ja.

8 polubień

Też wcześniej myślałem, że tylko multiroom, ale jak widać można :slight_smile:

U mnie podobnie, czerwony świeci na połowie a jak położę to świeci na niebiesko ale nie świeci stałym światłem tylko powoli przygasa i zaświeca i tak cały czas :slight_smile:

2 polubienia

No to dokładnie tak jak u mnie. Nie do końca dokładnie napisałem. Ehh te chińskie sprzęty :stuck_out_tongue:

ile ich kupiłeś? 1 czy 2 do stereo?
Jak Ci się sprawdza w warunkach domowych, a nie “laboratoryjnych”?

1 sztuka. Ma być do radia/podcastów i okazjonalnie muzyki. W tym samym pokoju mam duże stereo do właściwego słuchania muzyki.

Jestem z niego bardzo zadowolony, jedynie musiałem zmniejszyć basy bo siedzi teraz na tym regale obłożony książkami i się robiła tuba.

Fajnie. Ja właśnie się zastanawiałem między lampką, a bookshelfem, ale włączenie lampki jest manualne, a ja jestem leniwy, więc raczej wybiorę bookshelfa. Też chcę go wsadzić do biblioteki właśnie, tylko myślałem o 2x do podcastów, natomiast z racji tego, że to dźwięk mono to nie wiem czy jest sens.

1 polubienie

A do lampki nie da się wkręcić jakiegoś Philips hue czy innego Tradfri? Domyślam się że masz jakiś system oświetlenia w domu

1 polubienie

nie no da się. Wszystko się da :wink:

Jak nie my to kto, jak nie teraz to kiedy.

1 polubienie

Dzisiaj wleciał do domu pierwszy Tradfri. Zestaw z jedną żarówką i pilotem. Ma spełnić póki co jedną potrzebę. Wyłączanie światła w sypialni gdy nikomu nie chce się wstać tego zrobić. Jeżeli zda egzamin w wiatrołapie wylądują dwa punkty i czujnik ruchu a później pewnie pozostałe pokoje.

1 polubienie