Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

Ależ ostatnio głośno sobie myśle o mini na M1 :slight_smile:

5 polubień

Daj znać jak się sprawdza. Ostatnio tyle herbaty robię, że zacząłem rozważać urządzenie tego typu.

2 polubienia

A u mnie dojechał dzisiaj pleciony pasek do Apple Watch, cieszę się, że z rozmiarem trafiłem w 10 :slight_smile:

13 polubień

Przed wami Booster Lightsaber, czyli pistolet do masażu :wink:

9 polubień

Na forum obok :heart: powinna być ikonka :scream:

:laughing:

3 polubienia

Takie maleństwo dziś przyszło. Jak się człowiek przyzwyczai do switchy w rozmiarach enterprisowych to jest szok i niedowierzanie jakie to małe

6 polubień

Awww, such a cutie pie (′ꈍωꈍ‵)

1 polubienie

taki standardowy rozmiar od lat w sprzetach domowych. Fajny to by byl jak by mial 10Gb :wink:

1 polubienie

True. Choć de facto chyba nigdy bym tego nie wykorzystał. Gigabita nie wykorzystam.

Co do rozmiaru - przymierzałem się do TL-SG108E który nie jest duży, ale toto to jest maleństwo przy nim.

2 polubienia

Brakowało mi większej ilości przycisków, więc wjechał nowy gryzoń.

6 polubień

No i widzisz jak mi ogarnąłeś prezent dla konkubiny na imieniny?
KUDOS!

3 polubienia

Kupowałem tutaj:

Wysyłka z Polski, miałem w 3 dni :wink:

Dziś wjechał monitor - LG27UL850-W oraz mysz mx master 3, happy days :smiley:

11 polubień

Jak pierwsze wrażenia po użytkowaniu monitora ?

Ja kupiłem na Allegro. Dziś przyszło. I uwaga… zepsuty zasilacz. Ja pier…

Pozytywnie zaskoczony :smiley: Myślałem, ze po przesiadce z iMaca 5k będzie tragedia, jednak jest bardzo dobrze. Jedyny minus to głośniki.

Słów kilka o myszce - jeżeli ktoś zastanawia się czy zmienić starego mx master na 3, nie czekaj! Trojka ma wszystko to czego brakowało poprzedniczkom.

3 polubienia

Ojej… przykra sprawa :rage: :disappointed:

Ja UL850 używam ponad rok i musze powiedziec, że to jest rewelacyjny monitor, ale mógłby mieć Picture in picture. tego zdecydowanie brakuje, szczególnie, że sam monitor ma USB-C, display port oraz HDMI.

Mam i ja…
12 mini.
Jeszcze trochę mi brakuje do radości z tego wyboru ale muszę przyznać, że nie narzekam. No może używanie Apple Pay od rana w piekarni trochę mnie nie cieszyło (zdejmowanie maseczki) ale poza tym jest to całkiem fajne urządzenie.

8 polubień

Po tygodniowym szukaniu telewizorów, decyzja padła na LG 55nanocell863 w przedziale do 3k nie znalazłem nic lepszego. wspiera airplay2 i homekita, chyba jedyny który oferuje oba systemy. Dolby atmos i vision czego nie ma u samsunga (przedstawiciel w neonecie nie ma ale parametrowo ma :joy:). Sony na androidzie. Philips z ambi może robi robotę ale obraz kiepski ma. Jak porównywałem w sklepie i poprosiłem aby włączyli tv naziemna zamiast ich reklam to tylko euro RTV mogli i tam zapadła decyzja. Teraz tylko muszę coś wypełnić na stronie lg i słuchawki ich powędrują do mnie, wiec będzie tez drugi nowy sprzęt.

10 polubień