Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

Wczesny prezent świąteczny :slight_smile:
Miyoo Mini+

13 polubień

Ogrywam te same poki teraz!

1 polubienie

Po czym poznałeś, że to akurat te, a nie inne z tej generacji? :stuck_out_tongue:

A nie wiem, strzelałem w sumie :smiley: Ale trafiłem, że to Pokemon Sapphire?

No niestety, to Emerald :smiley:
Zazwyczaj ogrywam te “ostateczne wersje” z danej generacji (Crystal, Emerald, Platinum).

2 polubienia

Gdyby Oxana była na forum, to Dyson Airwrap trafiłby do tematu Zakup / Odkrycie / Porażka roku 2023 jako

absolutny fail. Używała tego przez 4 dni, przeczytała instrukcję, objerzała jakiś 1000 filmów na YT jak tego używać. Konsultowała się z koleżankami które “och/ach Dyson”. I koniec końców, dzisiaj poszedł zwrot.

Ja tymczasem, sprawiłem sobie powerbank 10000mAh z ogrzewaczem dłoni :smiley:

Całkiem zgrabny, to ten po prawej. Po lewej, dla porównania, Anker, też 10000.

1 polubienie

Tak wygląda dwa Deco (X50) sprzętu. Będę instalować po świętach jakby ktoś pytał.

6 polubień

Udało się dostać najnowszą malinkę :slight_smile:

21 polubień

Mojego Fenixa E01 zastąpił Olight i1R2 EOS. Szkoda, że nie wersja pro, bo jest ładowana USB-C, ale może wpadnie przy okazji zakupu iPhone’a z tym właśnie gniazdem :slight_smile:

4 polubienia

A co to jest? E-papierosy?

1 polubienie

Latarka :smiley:

2 polubienia

O! Moda wraca. Kiedyś Samsung zrobił telefon z tą funkcją.

2 polubienia

Coraz więcej sprzętów z USB C oznacza potrzebę coraz większej liczby takich portów do ładowania :wink:

Noworoczna promka na Xkom

7 polubień

Uuuuu, dobra cena!

No dobra, TP-linków nawet nie odpakowałem, bo parę dni później upolowałem Linksys Velop w dwupaku, z USB i tak dalej. Router WiFi Velop (MX4200-EU) – Linksys

Żona powiedziała, że Velopy przynajmniej wyglądają i ona nie chce mieć na szafie odwróconego pająka, więc zainstalowałem Velopy, konfiguracja bajecznie prosta, appka na telefonie śmiga aż miło, sygnał dociera na piętro, młodemu Fortnajt nie tnie, wszystko działa jak trzeba. I od miesiąca śmiga tak, że stało się całkowicie przeźroczyste, więc nawet zapomniałem się pochwalić.

Jedyny minus - jeśli bym chciał coś namieszać ręcznie - dużego pola manewru nie ma, bo opcji do konfiguracji w panelu administracyjnym nie widzę dużo. W sumie - póki działa bez problemów jak chcę, to nie potrzebuję :sweat_smile:

Polecam.

3 polubienia

to niestety jest ogromny minus Velopów. Dopóki działają dopóty jest to fajnie wydany pieniądz. Ale nie daj boże coś poważniejszego to reset całej sieci i modły, żeby po ponownym ustawieniu działało.

Ale odpisuję na tą wiadomość dla potomności. W panelu webowym jest znacznie więcej niż w aplikacji (wiadomo) ale jest też jeszcze magiczny przycisk CA na samym dole ekranu panela admin.

Po kliknięciu wchodzisz w bardziej zaawansowane ustawienia. Tu jest miejsce, żeby np. zmienić numer kanału wifi (nigdzie indziej tego nie zrobisz - przypisuje się automatycznie).

2 polubienia

O.o

dzięki! o tym CA nie miałem pojęcia! zapamiętam :wink:

1 polubienie

Mam polecajke właśnie mi przyszła idealna podróżna ładowarka :slight_smile: można jednoczenie ładować iPhone przez MagSafe i zegarek kładąc jedno na drugim, można też ładować airpodsy, ma trzymadelko/podstawkę żeby sobie postawić iPhone bokiem, nie jest droga no po prostu ideał czegoś takiego potrzebowałem :slight_smile: zawsze musiałem brać ładowarkę do zegarka i telefonu osobno a tak będę miał na wyjazdy all in one :slight_smile:

https://allegro.pl/oferta/ladowarka-indukcyjna-magsafe-choetech-t603-f-z-uchwytem-biala-14769508510

3 polubienia

Kupione :call_me_hand:t2:

2 polubienia

Fajne i tanie. :slight_smile:

Ja mogę dodać po 3 tyg., że ten sprzęt też się sprawdza. Cena inna, ale jakość prima sort. Nie zauważyłem nadmiernego grzania czy innych cyrków, ale głównie ładuję na tym w nocy.