Chwalimy si臋:馃摬 艢wie偶e zdobycze elektroniczne

kupiles sobie samo pude艂ko?

7 polubie艅

Jednak si臋 skusi艂em

15 polubie艅

No to RG35XX przyszed艂鈥 偶egnaj 艣wiecie. B臋dzie grane.

13 polubie艅

Zgodnie z waszymi radami wy偶ej kupi艂em huba do maca:
https://www.amazon.pl/dp/B087QZVQJX

7 polubie艅

Gdzie zamawia艂e艣?

Ekhm鈥 Kolega pyta :sweat_smile:

1 polubienie

Na aliexpresie https://a.aliexpress.com/_EGJKbmb

Dosz艂o w r贸wno 2 tygodnie. Ale cena widz臋 poszybowa艂a, ja wyrwa艂em za 200 (z kodem i by艂a jaka艣 wyprz).

A ofert臋 znalaz艂em gdzie艣 w komentarzach na pepperku Retrokonsolka ANBERNIC RG35XX 64 GB (lub z kart膮 128GB za 305 z艂) @ Geekbuying - Pepper.pl

Po jako艣ci w por贸wnaniu do PocketGO kt贸re mia艂em wcze艣niej - my艣le ze uczciwa cena to jakie艣 270 PLN, wiec jak upolujesz taniej to bierz :sweat_smile:

4 polubienia

Z kodem wysz艂o 240 pln.
Dzi臋ki za cynk :+1:t2:.

2 polubienia

a jakie艣 dobre 藕r贸d艂o ROM贸w polecicie do tej konsoli?

1 polubienie

Tu jest strona na kt贸rej s膮 r贸偶ne porady odno艣nie tej zabawki.

Co do rom贸w - gdzie艣 tam jest odno艣nik do 鈥渢iny best set go鈥 - na start w sam raz

powiedz co potrzebujesz to poci膮gn臋 na prywatnych trackerach:)

i og贸lnie polecam https://www.reddit.com/r/RG35XX/ na jej temat - dzi臋ki temu odrazu po odebraniu z paczkomatu mia艂em przygotowane karty z romami i GarlicOS i odrazu mog艂em si臋 zabra膰 za giercowanie鈥 dzieciaki na mnie wilkiem patrz膮, ale na zaj膮czka dostan膮 jakie艣 elektro艣mieci 500 in 1, wi臋c ja si臋 nie b臋d臋 musia艂 dzieli膰 :smiley:

2 polubienia

Dotar艂 dzi艣 do mnie 8BitDo Ultimate Bluetooth. Jeszcze nie mia艂em okazji gra膰, ale tak 鈥渘a sucho鈥 bardzo przyjemnie le偶y w d艂oniach.

9 polubie艅

Kurde zam贸wi艂em.

1 polubienie

Jak to emuluje N64? Jest pokaz slajd贸w czy dobrze trzyma FPS?

Na razie nie emuluje. Jest jaki艣 port Mario 64, ale to tylko port, nie emulator. System w fazie rozwoju, batocera. Mo偶na poszuka膰 post贸w na tym subreddicie kt贸ry przytoczy艂em :wink:

2 polubienia

aha bo s膮 inne takie chi艅skie konsolki co 艂ykaj膮 lepiej-gorzej N64 i st膮d moje pytanie. A mo偶esz sprawdzi膰 jak to dzia艂a?

Wola艂bym nie, nie mam wolnej karty i czasu, 偶eby si臋 teraz bawi膰 w nowy niestabilny soft. Wi臋c na dzi艣 nie obs艂uguje n64. Dla mnie selling pointem by艂 wy艣wietlacz dobrej jako艣ci, IPS 3,5鈥, 640x480. GB, GBC, GBA, NES, SNES, dosbox, doom. I to dzia艂a 艣wietnie. Dobrze dzia艂a PS1, ale to traktuj臋 jako mi艂y dodatek.

W por贸wnaniu do PocketGO kt贸rego mia艂em wcze艣niej jest fun, brak frustracji, i dzia艂a wszystko co chcia艂em - mo偶na nawet odpali膰 Jazz Jackrabbit, wiec mam wszystko.

Chyba przy n64 to b臋dzie sufit tego sprz臋tu, ale nigdy nie wiadomo co spo艂eczno艣膰 wyczaruje. Za 200 z艂 kt贸re da艂em - hell yeah - warte. Ale s膮 lepsze sprz臋ty na rynku, co zarazem oznacza i dro偶sze.

1 polubienie

Od AirPods贸w Pro bol膮 mnie uszy, a tutaj mo偶e nie b臋d膮. A i jeszcze to ANC bardzo chc臋. B臋d膮 we wtorek, can鈥檛 wait!

11 polubie艅

Czy w 2023 kupi艂em sobie monitor FullHD? By膰 mo偶e.

Zap艂aci艂em punktami, by艂 tani, ma USB-C, jest ultrawide i jest mi potrzebny na dwa-trzy tygodnie w roku do komfortowej pracy z Mo艂dawii.

13 polubie艅

Daj zna膰 jak prze艂膮czanie mi臋dzy urz膮dzeniami. Ja mam problem, jak telefon zadzwoni to calla mi wycisza i musze stron臋 od艣wie偶y膰. A jak s膮 dwa laptopy to nigdy nie wiem kt贸ry jest pod艂膮czony. Ale to 35 wiec mam nadzieje ze w 45 dzia艂a lepiej i b臋dzie pow贸d do wymiany.