Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

Ja kupiłem skórzany od Apple. Bardzo fajny. Telefon zupełnie inaczej wyglada, ale nie straciłem tego poczucia elegancji. :smiling_face:

7 polubień

Update w moim przypadku jest taki, że odesłałem tamto etui, bo po paru minutach w kieszeni zebrało tyle paprochów, że wyglądało jak syf, a nie etui… :sweat_smile: Nie polecam. No chyba, że to tylko ja mam wybitnie brudno w kieszeniach :grin:

miałam skórzane i nie mam dobrych doświadczeń. Szybko umarło. Delikatne, pochłania brud itd.

@to3k mam podobne doswiadczenia, wiec raczej wybieram jakies “śliskie”. Obecnie mam zwyklego przezroczystego spigena, z magsafe.

Nie zżółk? Niestety mój po roku leci do wymiany. Z kolei model mojej mamy na XR mimo niełatwego życia w torebce jest nadal clear jak wyciągnięty z pudełka.

Fajne casy są od jc pal - maja gwarancje na rok ze nie zżółkną.

2 polubienia

no cześć…



21 polubień

Do mnie tez taki dojechał dzisiaj :wink:

5 polubień

Mam i ja :sunglasses:


13 polubień


Dotarł :slight_smile:

8 polubień

Czy ktoś sobie kupił monitory zamiast głośników komputerowych? Być może…

Edit: grają tak dobrze, że wczoraj lekko zapłakałem. Teraz chyba czas na zakup interfejsu audio na USB.

8 polubień

jakas mala rozdzielczosc tych monitorow

7 polubień

Bo to monitory rytmu serca :joy:

2 polubienia

mam go kilka dni dopiero xD

Ja lubię kupować co jakiś czas nowy case i zmieniać kolorek, więc pewnie za jakiś czas i tak wymienie xD

Zapomniałem wczoraj się pochwalić. Przyszła pralko-suszarka :slight_smile: Nie obyło się bez problemu, bo na drzwiach znaleźliśmy solidną rysę. W przyszłym tygodniu ma dzwonić mechanik z LG i wymienić drzwi :slight_smile:

4 polubienia

co to za model?

U mnie prosto od Niemca dojechał HomePod Mini, pod kolor iMaczka

10 polubień

Rysa to bardzo delikatne określenie.

7 polubień

Mam chyba taką samą w pralni tylko białą. Padł mi tylko głośniczek po 2 latach i nie gra ładnej melodyjki :confused:

2 polubienia

Pracuje u autoryzowanego resellera Apple i zauważyłem że wyjątkowo dużo ludzi decyduje się na 13 pro/pro max zamiast 14

6 polubień

To zaleta, nie wada.

5 polubień