Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

Ja mam w gumie bo telefon jest po prostu za śliski, może ty masz jakieś inne palce, ale współcześnie wszystkie telefony są dla mnie za śliskie

10 polubień

Case

zykle paluchy nie jestem gekonem:) kupę razy spadł na ziemie, podłogę i widać ślady ale nie ma co dramatyzowac, to tylko telefon:)

1 polubienie

Właśnie dzisiaj pomyślałem, że na zimę trzeba coś przyczepnego, bo telefony bez rękawiczek są, tak jak mówisz, śliskie jak cholera, a w rękawiczkach to już w ogóle komedia. Silikonowe od Apple czy coś innego godnego polecenia?

1 polubienie

Ja, jak ostatnio używałem telefonu bez case’a, to w środę rozdupcyłem w drobiazgi telefon kupiony w poniedziałek, tak że ten.

11 polubień

Czekając na Deep Purple iPhone, kupiłem już sobie powerbanka Anker na MagSafe, 5000 mAh. W sam raz, żeby mieć przy sobie w intensywny dzień i móc sobie awaryjnie bez plątających się kabli podładować telefon. Albo na wyjeździe mogę wziąć tylko ładowarkę do gniazdka, kabel USB C i tego Ankera i używać go jako ładowarki do telefonu. Testowałem na iPhone 12 żony - działa pięknie.




7 polubień

Moja żona ma ten skórzany portfel od Apple i już dwa telefony w nim załatwiła. W obu skończyło się na białej szerokiej linii na ekranie.

2 polubienia

To musiałem mieć szczęście, że u mnie się nic nie stało :smiley:

Osobiście nie lubię silikonowych od appla, bo są za bardzo przyczepne- wyciągając telefon z kieszeni jeansów, notorycznie futerał wyciągał całą kieszeń na zewnątrz.
Osobiście preferuję skórzane, choć one ideałem też nie są. Niebieski z X farbował po kontakcie z wodą, natomiast brązowy z 12 wyjątkowo brzydko mi się starzeje

5 polubień

Dla mnie to skórzane pokonują cel ¯_(ツ)_/¯

Chwalę się podwójnie:

Mój pierwszy MacBook, także tym większa ekscytacja.

23 polubienia

kupiles bardzo nietypowa klawiature zewnetrzna do tego laptopa. Ma wejscie na sluchawki?

20 polubień

Miala byc 60 przyszła 600 :upside_down_face:

3 polubienia

Szanuje wybór, teraz coraz więcej ludzi wybiera automat, jak by się bali tego trzeciego pedału.

A tak serio, to wyglada mega fajnie i zgrabnie.

11 polubień

Z memów wiem, ze ten trzeci pedał nazywa się moderator i wsuwa cienki filc pomiedzy strunę a młoteczek. :upside_down_face:

1 polubienie

Ja bym moderatorów proponował nie drażnić :japanese_ogre: Jeszcze się któryś odwinie

5 polubień

Właśnie miałem pisać. Stąpanie po kruchym lodzie tu się wydaje odbywać.

1 polubienie

To to nie jest sprzęgło, hamulec i gaz?

1 polubienie

jakbym przechodzila z andka na iPhonea, to też bym zrobiła fresh start

1 polubienie

obowiazkowo case, nie lubie niszczyć sprzętu. Do tego lepszy stan = szybsze i bardziej korzystne sprzedanie go, gdy kupie nowy :stuck_out_tongue: