Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

Zmieniłem myszkę na mniej gamingową :wink:

21 polubień

Ostatecznie kupiłem wersję do łączenia z telefonem, żeby wygodnie zmieniać parametry, fonty, ramki itd:

8 polubień

Co to za model?

Brother pt-p300bt

7 polubień

Mam dwa 4TB Seagate IronWolf Pro i faktycznie jest tragedia. Natomiast mi jeszcze bardziej przeszkadzał jednostajny szum od wentylatora co częściowo rozwiązałem zmianą prędkości (nawet na minimum nie przegrzewa się), ale tez zainwestowałem w radiator Noctua, polecam.

1 polubienie

Mój drugi prywatny laptop (pierwszy był w 2013) i pierwszy z MacOS :slight_smile:

P.S. Jeżeli posiadasz hub/adapter do macbooka z m1, to będę wdzięczny za podzielenie się wrażeniami HUB / Adapter / Stacja dokująca do Macbook z M1 - #6 by nikielmcn

7 polubień

Będzie Pan zadowolony. :slight_smile:

2 polubienia

już jestem :slight_smile:

1 polubienie

Na salony wjechal nowy monitor :heart_eyes:

20 polubień

wjechały 3 homepody mini do: sypialni, kuchni, pokoju młodej. czwarty jest cały czas obok TV :slight_smile: (zapomniałem zamówić piątego do łazienki - jakoś dziwnie liczyłem, ile potrzebuje)

4 polubienia

Lampa + Philips Hue E27 czyli “Wiejskie disko - kontynuacja”

11 polubień

Wleciał PW5

17 polubień

To już mój trzeci identyczny irygator. Pierwszy padł po 1.5 roku, wymieniony na gwarancji na drugi, który wytrzymał 3.5 roku i właśnie padł.

No więc wleciał trzeci.

3 polubienia

Czy dobrze rozumiem, że jest to alternatywa do nici dentystycznej?

Nitkę używam przez dzień, natomiast to jest dodatek do mycia zębów rano i wieczorem. Wygarnia wszystko. Coś wspaniałego :smiley:

Polecił mi to mój dentysta i bardzo spoko.

Taki karcher, tyle ze do zębów. :wink:

14 polubień

Czy czyszczenie takim irygatorem jest takie bardziej bolesno-bolesne, czy przyjemno-bolesne?

Jak ustawiasz poprawnie to przyjemne. Jak niepoprawnie to przyjemno-bolesne (parę razy ustawiłem tak że mi potem dziąsło przez moment krwawiło), a jak podstawisz język to bolesno-bolesne. Jak to walnie prosto w język to jakby Cię ktoś z airguna potraktował.

1 polubienie

no i przekonał!

4 polubienia