Chwalimy się:📲 Świeże zdobycze elektroniczne

Zamiast psikacza z Lidla polecam piankę do szyb, używam też do szyb auta

Ej ja Cię popieram. Mam to samo z Karchera. Nienawidziłem myć okien bo się robił syf naokoło (zwykła ściągaczka) albo zużywałem miliard ręczników papierowych a i tak wszystko było mokre. Z tą elektryczną ściągaczką mało że mi idzie 10x szybciej (bo nie muszę potem myć wszystkiego dookoła) to polubiłem mycie okien.

Więc nie przejmuj się tymi marudami tutaj :smiley:

5 polubień

Ja nie marudzę :wink: Jeśli dzięki takiemu urządzeniu chce się Wam myć okna, to życzę Wam jak najlepiej! Ja też nie lubiłem myć okiem jak używałem tych wszystkich sprejów. Im miał większy napis o braku smug, tym większe smugi zostawiał. Dlatego używam po prostu płynu do mycia naczyń (używam go do czyszczenia wszystkiego). Jest gites zarówno u mnie jak i u Was :grin:

Mój dziadek zawsze mył okna wodą z octem i polerował gazetami. Działało. Tylko kto dziś kupuje gazety?

4 polubienia

Fakt, tabletem ciężko się ściąga wodę.

7 polubień

Wjechała drukarka Brother polecona przez @Ptyskju i @kamilstec

Zmieściła się do szafki TV więc jestem przeszcześliwy bo urodą to ona nie grzeszy.

7 polubień

Udało mi się dziś kupić klawiaturę do iPada - Smart Keyboard folio (bez gładzika) za 389zł. Na Apple.com była za 849, w iSpot widziałem promkę na 649. Pojechałem do Galerii Mokotów - niestety nie ma, błąd systemu. Więc w drodze do domu wpadłem do Złotych Tarasów, była sztuka. Pan mówi, że w promocji nawet. 389 zamiast 849. Lol. Jestem zachwycony.

Dlaczego bez gładzika? Bo to dalej mój iPad kanapowo-mailowy. Nie potrzeba mi gładzika. Szczególnie, że teraz to różnica ponad 1000zł :slight_smile:

10 polubień

Kupione. Podziękował.

Ja po krótkiej przygodzie ze smart keyboard, zwróconej razem z klocowatym 12,9 cala, pokochałem na nowo moje smart folio z wersją 11 za niską wagę, wygodę „zawinięcia” klawiatury do tyłu. Po instalacji iPadOS 15, dzięki nowemu podejściu do skrótów klawiaturowych nie będzie mi brakować ani gładzika ani rzędu klawiszy funkcyjnych z innych klawiatur a jedyne co by się przydało go podświetlanie.

A testowaliście Logitecha?

Osobiście nie testowałem ale naoglądałem się jutubów i generalnie fajnie wygląda rozłączanie klawiatury od ipada w etui ale odrzuca mnie kick stand a’la surface- mam duże wątpliwości odnośnie stabilności w korzystaniu na czymkolwiek innym niż biurko.

Nie. Oraz pan w iSpocie mi go polecał. Natomiast jest dużo większy fizycznie, co mnie trochę odrzucało, a ja bardzo lubię iPadowe klawiatury (te „stare”, tych nowych z gładzikiem nie próbowałem dłużej niż parę minut w sklepie), więc wolałem wziąć sprawdzony badziew

1 polubienie

Nie wiem jak w tym etui ale ten stand w Surface jest genialny. Jak trzymam na kolanach jako tablet to go otwieram prawie na maksa (jakieś 150°? 160°?) i mogę sobie regulować kąt nachylenia ekranu tak żeby zawsze dobrze widzieć.

Potwierdzam. Miałem wcześniej klawiaturę od Logi. Na kolanach stabilna jak polski budżet.
Dodatkowo plecki dodawały iPadowi klocowatości.
Zmieniłem na  i jestem zadowolony (ceną trochę mniej :wink:).

3 polubienia

Pomimo wprowadzania obsługi gladzika do iPadOS uważam, że właśnie cała magia tabletu to korzystanie z dotyku. Folio Keyboard jest tutaj idealna, bo wpisywanie tekstu przyspiesza jako klawiatura, a dalej jest macanie ekranu. Gdybym chciał gładzik, to od tego mam laptopa.

Ja jeszcze Pencila dokupię i jestem ready na pozostawienie laptopa w pracy.

3 polubienia

Stary myszek umarł :frowning:
Nowy nadjechał.


Corsair M65 ELITE
Fajny taki Legancki działa no i swieci jak psu jajca wiec chyba będzie się dobrze strzelać.

1 polubienie

Skojarzyło mi się
image

6 polubień

Do tej pory nie wiem, czy bardziej kochałem się w młodości w niej, czy w Rudej z Pensjonatu Pod Różą…

3 polubienia

U mnie wygrywa Kasia z 13go posterunku :smiling_face_with_three_hearts:

3 polubienia

Ruda :smiley:

1 polubienie