🔦 Chwalimy się: Gadżety NIEELEKTRONICZNE

Jak ktoś lubi takie rzeczy to ja chciałbym polecić noszenie kilku plastikowych żetonów (takich jak w kasynie) w kieszeni. Można sobie przekładać, obracać, uczyć się nowych trików i za pare złotych mamy kilka fidget tojów w jednym.

6 polubień

I z całą pewnością cichsze od tego klikera. Ale zabawę mam przednią.

W sumie przyszło na czas bo wczoraj fidgetowałem scyzorykiem i się ciachnąłem w palec.

4 polubienia

To jest bardzo popularny wzór, na Amazonie i tym podobnych krąży w granicach €15 - €20

Nie no… ja to bezpiecznie. Albo kręcę bączka z Incepcji, albo klikam moim długopisem bolt action. Jeśli katuję scyzoryk to jest to kluczyk scyzoryk od samochodu.

Mam też dwa slidery ale proste nie boczne, jeden metalowy, który jest ładny ale mu magnesy wypadają XD a drugi z włókna węglowego który nie ma żadnych żłobień i jest za śliski, żeby się nim wygodnie bawić. Oba są też strasznie głośne.

Zdecydowanie więc ta moneta z kilku postów wyżej to obecnie mój faworyt z rzeczy które mam pod ręką

1 polubienie

Ewentualnie $69 (przecena ze $159 :joy:)

Ale widzę że mają siedzibę tam gdzie większość firm Aliexpress więc już mi lepiej :joy:
Ciekawe czy ktokolwiek kupił za $69

Edit: już wiem gdzie to widziałem

A jakby ktoś chciał to co ja to brałem stąd

CZK 107.40 67%OFF | Upgraded EDC Metal Fidget Slider Toy Magnetic Push Coin Hand Spinner Adult Fingertip Sonic Decompression Toy
https://a.aliexpress.com/_mMrkkM2

2 polubienia

Są tacy którzy ganiają po mieście z granatnikiem. :wink:

2 polubienia

Raz się człowiekowi na komendzie zdążyło i będą teraz wypominać :joy:

5 polubień

kupione i już sie drukuje:)
Scully V2 Shell Ejecting Foam Dart Blaster Fully - Etsy Polska

8 polubień

Drugie Święta! :slight_smile:

7 polubień

Daj znać jak pierwsze trzy książki z lewej w górnym rzędzie. Zapowiadają się bardzo sensownie czytając same tytuły.

2 polubienia

Dostałem w prezencie kolejny produkt Bellroy i o bosze bosze jaki jest wspaniały

4 polubienia

Dobra sodastreamowcy. Czas zobaczyć o co tyle krzyku

5 polubień

Całkiem nieźle wygląda.
Ale nadal Phillips moim faworytem :joy:

Czy do tego pasują butelki Sodastream? Czy ma własny standard?

1 polubienie

Nie wiem jakie są w soda stream, aarke ma własne butelki które się wkręca na urządzenie (sodastream jest chyba click in?)

1 polubienie

Zależy od saturatora ale ten co ja mam jest na click.

Ja w Phillips mam wkręcane, od soda stream wkręcane też pasują. Obstawiam, że pasują bo to taki standard rynkowy.

2 polubienia

Możliwe. Jak będę szukał dodatkowej butelki to w sklepie przymierzę. Ale ta z zestawu podoba mi się z wyglądu.

A pierwsze wrażenia - oj będzie używane :grin:

1 polubienie

Jak dla mnie największą zaletą jest ilość plastiku jakiej się nie generuje.

6 polubień

brak plastiku zondzi. ja mam nawet butelki soda stream które się przeterminowały - na butelce zeszłego roku zauważyłem date ważności 04/2012, działają to po co mam kupować nowe:)

2 polubienia
1 polubienie