🔦 Chwalimy się: Gadżety NIEELEKTRONICZNE

Są super, dziś przyszło pięć różnych.

Nie wiem, mogłem mówić o tym w podcaście, a mogłem nie - ale mamy tak, że raz na parę miesięcy (co 4 bym powiedział) siadamy z żono i kupujemy dużo świeczek. I one nam na te 4 miesiące starczają, palimy sobie je regularnie bo lubimy świeczki i przepięknie pachną.

Nawet mam zrzuty więc mogę pokazać co takiego fajnego wjechało. Np. teraz kupiliśmy pięć małych, jeden duży (bo Paulinie się spodobał bardzo zapach), a do tego woski wraz z kominkiem bo chciałem sobie coś w biurze mieć ładnego (poza aktualnymi zapachami - czyli Wedding Day od Yankee oraz jakieś resztówki chyba Clean Cotton).

Zrzut ekranu 2022-11-24 o 18.55.12


Zrzut ekranu 2022-11-24 o 18.55.17
Zrzut ekranu 2022-11-24 o 18.55.20
Zrzut ekranu 2022-11-24 o 18.55.21

To zakupy z teraz, z tego tygodnia. Fajen bardzo są zapachy. Humidor wleciał do biura bo jest… gentlemański (no daje trochę tytoniem i wiśniami, bdb, lubię).

W maju wjechały takie:
Zrzut ekranu 2022-11-24 o 18.57.22
Zrzut ekranu 2022-11-24 o 18.57.24

Wszystkie poza Bahama Breeze mi się bardzo podobały (Dried Lavender i Midsummer Night kozak). A potem jeszcze wcześniej wjechało to:
Zrzut ekranu 2022-11-24 o 18.59.47

I z tych no Seaside Woods jest po prostu wspaniały. Wszystkie trzy są git, ale ten Seaside Woods…

Tak więc tak, jestem świeczkowym świrem, pozdrawiam.

8 polubień

Takie pytanie od laika, po co?

Żeby skarpetkami w domu nie jebało

3 polubienia

To bedzie jebało jakimis swieczkami. Imho lepszy swojski zapach

1 polubienie

8 polubień

Bo o wietrzeniu nie słyszeli? :wink:

Ja się od tego trzymam z daleka

6 polubień

Jak nie zostanę zrozumiany to… Zrozumiem.

Przyszło do mnie nabyte drogą kupna takie cuś

Fidget toy, magnetyczna moneta do obracania, która przez opór magnesów daje efekt klikania. Dużo jest tego typu monet i sliderów. Ta się wyróżnia tym, że jest bezgłośna. Czyli można się tym bawić tam gdzie inne tego typu zabawki przeszkadzają innym ludziom z powodu generowanego hałasu

8 polubień

Kolega pyta o link, bo piłeczki do gniecenia nie dają wystarczającej satysfakcji z gniecenia.

4 polubienia

Ja kupiłem tutaj ale muszę ostrzec, że to dla ludzi, którzy albo bardzo potrzebują takiego czegoś, albo bardzo nienawidzą pieniędzy.

2 polubienia

znam takich dwoch z podcastu, ale jeden teraz bezrobotny :wink:

7 polubień

Wypraszam sobie w imieniu @6ghost9 !!! Tylko jeden z podcastowych dżentelmenów nie lubi jak mu się pieniądze po kieszeniach i kontach zbierają!

1 polubienie

rozpaliłeś we mnie potrzebę, a potem jednak zgasiłeś ją ceną

szukam czegokolwiek podobnego, ale taniej, może nawet być niebezgłośne…

3 polubienia
1 polubienie

Niestety jeśli chodzi o porządnie wykonane metalowe to to jest nawet dolna półka cenowa. Ceny takich zabawek są chore.

Szukaj po haptic coin albo haptic slider.

Najtańsze to chyba albo jakieś z AliExpress albo czasem można jakieś na etsy wydrukowane w 3d znaleźć.

Do mojego zestawu EDC dołączył nóż automatyczny benchmade 9400 osborne.
Pięknie się prezentuje ta ciemna zieleń z czarnym, jest bardzo solidnie wykonany, działa idealnie, ostrze „brzytwa”.
Zacząłem się również interesować wiatrówkami, a że jestem wielkim fanem Red dead redemption wybór padł na rewolwer Schofield. Ależ on cudownie wygląda, prawie cały jest wykonany z metalu, ładowanie odbywa się jak w prawdziwej broni poprzez umieszczenie łusek w bębnie, a oddanie strzału wymaga, aby ręcznie napiąć kurek. Naprawdę wczutka niesamowita




10 polubień

Po miesiącach czekania - w końcu jest!

7 polubień

taki tam EDC rewolwer XD

3 polubienia

Ja nie rozumiem nawet ludzi noszących ze sobą noże, a tu rewolwer :slight_smile:

6 grudnia miałem problem z zaśnięciem. I jak zwykle grzebałem po internecie. I zamówiłem sobie z Ali jakiś taki fidget.

Byłem bardzo zdziwiony jak dzisiaj znalazłem go w skrzynce. Miał być z końcem stycznia.

PXL_20221215_183639891

PXL_20221215_183635748

PXL_20221215_183628190

PXL_20221215_183623081

Jedynie mam niejasne wrażenie, że gdzieś to już widziałem za dużo więcej pieniędzy niż 210czk z przesyłką. Ale jakość super.

4 polubienia