🔦 Chwalimy się: Gadżety NIEELEKTRONICZNE

Przecież to samo pokazałem :). Nie da się kupić bez anchorów – ich mam już kilkanaście nieużywanych.

Patrzę na cenę tego Orbitkeya, przecieram oczy i patrzę znowu, ale ciągle nie dowierzam​:face_with_peeking_eye::face_with_spiral_eyes:. Jak się wyśpię, to sprawdzę jak to dokładnie działa, bo za tę kwotę ewidentnie jakaś kosmiczna technologia za tym musi stać i może właśnie tego szukam.

2 polubienia

Tru dat. Już pierwszy kosztował koło 130 zeta za kawałek metalu i skóry. Dostałem na szczęście w prezencie.

Może coś znajdziesz z Fidlocka? Choć oni ceny też mają z kosmosu :smiley:

Ewentualnie ALPAKA

(Jakby ktoś nie znał Alpaki to mają najmniejszy stand do telefonu jaki kiedykolwiek widziałem)

A nie sprawdziłby ci się haczyk? Coś takiego:

Używam od jakichś 6-7 lat i dla mnie to rozwiązanie idealne. Zahaczam o krawędź kieszeni, trzyma się w miejscu, dwoma palcami klucze mogę wyjąć bez wkładania ręki do kieszeni.

Kupiłem to za jakieś chore pieniądze, bo ręcznie wycinane z tytanowego bloku przez dziewice na zboczu nowozelandzkiego wulkanu. Teraz po wpisaniu pocket clip albo edc clip dostajesz wyniki z alliexpres gdzie podobne ustrojstwo kupisz nawet poniżej dolara

2 polubienia

to moze wymienic zamek na tedee i problem zniknie. ja juz nawet nie wiem gdzie mam klucze od mieszkania:)

2 polubienia

jak długi klucz zmieści się do Orbitkeya? i przy okazji gdzie najlepiej go kupić?

Mam tam też też klucz 2FA i do skrzynki pocztowej w lobby, więc i tak Orbitkeya z dwoma kluczami musiałbym nosić.

Nie wiedziałem, że takie rzeczy istnieją, a może to być dokładnie to czego szukam, skoro nie chcę żeby klucze spadały na dół kieszeni (albo combo taki haczyk plus jakiś pasek na klamrze). A póki co testuję jak się spisze Peak Design Cuff na pasku od spodni.

1 polubienie

2fa appka (używam MS Auth i pięknie działa) na telefon rozwiązała problem, a skrzynka pocztowa - zawsze można wrócić z kluczykiem chyba że masz do przejścia po schodach PKiN to ok, ale to zawsze raz w tygodniu można opróżniać:)
klucze do kwadratu doprowadzały mnie do szału, wogole noszenie czegokolwiek innego niż telefon wkurwiało mnie, dlatego: dzięki Apple za Apple pay, a polskiemu rządowi za mObywatela. portfel od kilku lat leży w szafce razem z piterkiem na karty i pewnie tam są też “zagubione klucze”.
jeszcze tylko niech w samochodach zawsze będzie bt/nfc jak w Tesli to już wogole będę przeszczesliwy:)

2 polubienia

Najdłuższy u mnie ma, od otworu do końca klucza (mierzę od otworu bo różne klucze mają w różnych miejscach te otwory), ~6cm

Jest to klucz do wszystkich zamków w budynku i jest większy od standardowych kluczy.

Tyle jeszcze miejsca zostaje w Orbitkey

Więc myślę że 6.5cm powinno wejść.

Nie wiem gdzie najlepiej kupić w PL, w Czechach największy wybór jest w gentlemenstore.cz, widzę że jest też PL

Ja kupowałem tutaj. Mimo wszystko jest ciut taniej.

Plus mój zestaw gadżetów. Wcześniejsza nerka była za mała, więc kupiłem Thule Aion i teraz wszystko mieści mi się w jednym miejscu. Przepadała mi stara butla na wodę i wybór padła na HydraPak RECON. Idealna do biura i domu. Plus dzieciakom mega wygodnie się z niej pije, a jeszcze nie są w stanie jej otworzyć, więc nie grozi mi zalanie samochodu.

2 polubienia

W tajemnicy Ci powiem, że to od długiego już czasu mój “pop of color” :wink:
Kolory oscylujące między pomarańczowym a brązowym występują u mnie na większej ilości gadżetów. Oczywiście bez przesady, zwykle to jedna rzecz typu sling bag, portfel, klucze, smart folio do ipada.

Chyba po mamie która kolekcjonuje rozmaite rzeczy w kształcie marchewki: magnesy, piórniki, pluszaki itd :smiley:

1 polubienie

Nie jestem przekonany czy wysyłanie zdjęcia niezblurowanwgo mastera to dobry pomysł

1 polubienie

Zamazałem, choć w sumie jestem 100% pewny, że tych kluczy to tylko moi somsiedzi zgubili już kilka, jak nie kilkanaście, więc tak naprawdę jeden chuj.

2 polubienia

Dołączyłem do zgazowanych…


Kupione dla żony z okazji rocznicy ślubu…

14 polubień

Wersja 8cup. Zastanawiam się czy nie za mała.

12 polubień

One man 8cup

13 polubień

Dzień przed wyjazdem się zorientowałem, że w sumie moja torba na laptopa ma niewielką pojemność i mało kieszeni, więc przydałby się plecak. Na szybko coś takiego wybrałem i odebrałem, pierwsze wrażenie bardzo dobre, przede wszystkim ma dużo kieszeni i pomieści mi wszystko czego potrzebuję

https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/akcesoria-komputerowe/plecaki-na-laptopy/plecak-do-laptopa-genesis-pallad-550-czarny-15-6-17-3

1 polubienie

Nie mogłem się powstrzymać i tak oto figurka piłkarza FC Barcelony dołączyła do mojej skromnej kolekcji :slight_smile:

7 polubień

Do zielonej kuchni przyszły mi zielone młynki do soli i pieprzu

9 polubień

Ale jeden jest szary, cos cie oszukali Tadek

Dla ścisłości, sprawdziłem z Oxaną: jest beżowy.

Mnie możesz wmówić że to beżowy, szary lub delikatnie turkusowy - nie odróżniam.

6 polubień