🔦 Chwalimy się: Gadżety NIEELEKTRONICZNE

Bardzo fajne młynki. Też mam tylko nudno, standardowo biały i czarny XD

2 polubienia

Można linka?

Kupowałem w Czechach ale z Westwingnow bo cena była nalepsza. W Polsce może będzie gdzieś taniej.

1 polubienie

Też miałem spytać, bo ładne, ale…

9 polubień

Jebany. 0.331 DKT za solniczkę. Chyba się w dupie poprzewracało.

12 polubień

No ale to jest zestaw, więc te 0.331DKT dzieli się na pół!

3 polubienia

Mam trzy nowe plakaty, wszystkie trzy z Targów Rzeczy Ładnych, wszystkie trzy z podpisami artystów. The Office, Papieroski oraz “Floating” z pomarańczami i różami. Oraz to mój nowy kadr na spotkanka

13 polubień

Nie mogę przestać śmiać się z tego, ze w którymś momencie w ostatnim roku zamieniliście się z Wojtkiem fryzurami xD

17 polubień

Czyli Paweł to teraz „Czubek”, A Wojtek „Grubek”

5 polubień

W jednym z charity shopów w York znalazłem kubeczek idealny do pracy. Cena nowego £35, kupiłem za £10. Stan idealny :slight_smile:


3 polubienia

Kupiłem sobie najpiękniejszy kubek, ten tekst nie byłby absolutnie zabawny gdyby nie ten Czeski.

8 polubień

Tydzień temu podczas treningu przypomniało mi się tak znikąd o kulce którą kolega kręcił około 10 lat temu w wolnych chwilach w pracy. Mały research jak to się nazywa i od kilku dni sam się tym bawię. Gdy się to mocniej rozkręci i chce się utrzymać przez dłuższy czas to dobrze pali przedramiona, a i w dłoni trudno utrzymać.

5 polubień

Dzięki, teraz ja biorę się za research!

Linka wrzuć amigo :wink:

Sorry :sweat_smile:

Osobiście kupiłem w toys4boys, ale z tego co widzę to już nie mają dostępnego w tej wersji.

1 polubienie

Proponuję zacząć od najprostszego modelu i przechodzić do pro, gdy będzie pewność, że zabawka się nie znudziła (ja wyciągam z szuflady kilka razy do roku i szybko tracę zapał).

2 polubienia

Miałem powerballa lata temu a potem komus pozyczyłem i już nie mam powerballa. Moj mial licznik obrotow i ze swoja 15 letnią łapą probowalem wykręcać rekordy, fajne to bylo. Pamiętam, ze po jakims czasie bez problemu rozkrecisz go bez uzycia sznurka na początku o blat stołu a potem wystarczyło kciukiem mocniej obkręcić kulkę i to wystarczyło zeby nadgarstek dalej sobie poradził.

2 polubienia

Za moich czasów to wyświetlaczy nie miało.

Pradziadek fidget spinnerów.

Byłem dzisiaj (przy okazji) w sklepie LEGO gdzie mają drukarkę do personalizacji minifigurek.

Zrobiłem sobie “ludzika” który powinien przypominać mnie (not even close) z koszulką która powinna mieć logo YWP (close enough)

38 polubień

Cóż za inwestycja. Za 20 lat to będzie warte majątek!

1 polubienie

Gdzie są takie magiczne sklepy?