🔦 Chwalimy się: Gadżety NIEELEKTRONICZNE

Proszę:
https://allegro.pl/oferta/o-ring-do-kluczy-nite-ize-s-biner-keyring-locker-11529470165
https://allegro.pl/oferta/zestaw-karabinekow-nite-ize-sbiner-microlock-alum-11529472853

2 polubienia

Nowe kółka do Markusa z Ikei to też tutaj?

W końcu się pozbyłem tych dziadowskich kółek z ikei które jak nie siedzisz na fotelu to się blokują (to niby taki feature)

8 polubień

Można prosić o link?

Na Allegro duży wybór. Ja wziąłem te: https://allegro.pl/oferta/10mm-gumowe-kauczukowe-kolka-do-fotela-ikea-10504425167

2 polubienia

Też sobie wymieniłem kółka w fotelu z tydzień temu. Mięciutko i cichutko :smiley:

3 polubienia

U mnie też przelała się czara goryczy i dzisiaj przyszły do mojego, czekają w paczkomacie :slight_smile: Chyba nawet z tego samego sklepu, tylko z 11mm trzpieniem.

1 polubienie

ja was w ogóle podziwiam, że wytrzymujecie na Markusach - dla mnie to było jedno z najniewygodniejszych krzeseł biurowych, jakie miałem wątpliwą przyjemność doświadczyć

1 polubienie

Mam podobnie, to jest strasznie słaby fotel bez możliwości dobrego wyregulowania już nie wspominając o konstrukcji.

1 polubienie

Ja ostatnio zmieniłem moje dotychczasowe krzesło* na markusa i jest super. Ale to prawdopodobnie przez to, że gorsze od poprzedniego nie mogło być :smiley:

Moje dotychczasowe krzesło

1 polubienie

Dla mnie mega wygodny jest Markus - jedyne co mnie wkurzało to właśnie te kółka.

1 polubienie

Nie mam Markusa, mam Profi Xenon Net :wink: Wydaje mi się, że dobór fotela biurowego to kwestia bardzo indywidualna, i jednym mogą pasować Markusy, innym nie, bo kręgosłup, wzrost, budowę ciała, wagę każdy ma inną.

1 polubienie

Aż musiałem sprawdzić - ja mam Järvfjället

I całkiem dobrze się siedzi przy moich 180cm

1 polubienie

+1. Markus potwornie się grzał w lato i również dosyć szybko stracił sprężystość - stał się wysiedziane kanapa. Ja wole wygodne ale w miarę twarde krzesła.

A mi Marcus pasuje :man_shrugging: Ile dup tyle opinii :slight_smile:

6 polubień

Przyleciałem do Krakowa, a każdy przylot to trochę jak święta bo zawsze czeka tu na mnie multum rzeczy z Allegro i innych takich.

Część powrzucałem już w inne tematy, tu chciałbym się pochwalić ogromną filcową podkładką na biurko (90x45cm) + zamówionymi na próbę podkładkami pod zastawę stołową. Polecanko bo wygląda to dobrze na maksa:

A z cyklu “zamawiania bez zastanowienia”, zamawiałem na szybko retraktor do służbowej karty wejściowej. Na zdjęciu nie było odniesienia do niczego innego więc myślałem że to standardowy rozmiar. Jakże się myliłem.

Można na tym powiesić klucz do bramy Mordoru.

4 polubienia

Kwestia punktu odniesienia. Po przejściu z taboretu by mi pewnie pasował :slight_smile:
Jak spróbuje się porządnego fotela z wieloma regulacjami to już niestety widać wiele wad marcusa.

2 polubienia

Nowe etui na japko. Spigen zżółkł, więc tym razem od razu kupiłem żółte :wink:


8 polubień

Super wygląda.
Poproszę o link.

1 polubienie

Akcesoria ochronne do telefonów/smartfonów, producent - Polski Banan

3 polubienia

Mała uwaga (dość istotna dla osób zainteresowanych) @Louisfantom .
Automatyczna poprawa obrazka zrobiła sajgon z kolorami, w rzeczywistości kolor jest bardziej blady.
Poniżej poprawione zdjęcie, z kolorem znacznie bliższym realnemu:

Samo etui bardzo fajne w dotyku, dobrze spasowane z iPhonem, za tą cenę mogę polecić :slight_smile:

2 polubienia