🔦 Chwalimy się: Gadżety NIEELEKTRONICZNE

jak się wkurzysz na grę, to masz narzędzie rozwałki xD

3 polubienia

Gra fajna. Wbiłem platynę. Grałem niestety na padzie bez takiego dedykowanego kontrolera.

5 polubień

powinni takie dodawać w zestawie do Fify xD

2 polubienia

Dziś wleciał nowy plecak :slight_smile:

5 polubień

Notatnik, taki normalny, nie dla świrów, w kropki, mój pierwszy w życiu :wink:

3 polubienia

Nie wiem w sumie, czy to gadget elektroniczny, czy nie… W każdym razie przyszło moje nowe biurko podnoszone od Mobiusdesk :smiley:

7 polubień

Jak na korbkę to nieelektroniczne, jak na prąd to elektroniczne :grinning:

Ja też się pochwalę! Dostałem ostatnio komplet sprężynek do włączników podtynkowych za darmo od firmy Ospel:

Okazało się, że jak zamontuje się kontrolery z Fibaro w zwykłych przełącznikach, powstaje wówczas efekt klatki schodowej - każdy łącznik jest w inną stronę. A że miałem już komplet przełączników w domu, to nie chciałem kupować nowych. Spytałem się w firmie Ospel (od nich mam komplet gniazdek i przełączników) czy mają jakieś zestawy do zamiany na łączniki dzwonkowe. Spytali mnie o adres i wysłali mi tyle sprężynek ile chciałem :blush: Warto kupować w polskich firmach! :+1:

5 polubień

Opowiedz coś o nim. Gibie się to to?

Przyszła spawarka:

!

Pierwsze próby za mną. No nie jest to prosta sprawa. Ale jaram się :slight_smile:

4 polubienia

Witam kolegę z Philipsem 326M6VJRMB. Jak się sprawuje? Na początku byłem przerażony rozmiarem i chciałem odsyłać, ale kilka dni i się całkowicie przyzwyczaiłem.
@jurek_zurek jesli dobrze widzę, że to tencsam model co mój to 32 cale w 4K.

1 polubienie

Przypominam wszystkim że przy spawaniu chronimy oczy. No chyba że lubicie leżeć z kartoflami (ziemniakami lub pyrami) na oczach.

1 polubienie

przyłbica samościemniająca jest :smiley:

1 polubienie

@Exmiliano @jurek_zurek odpowiwdam po ciężkej sobocie :smiley:

Biurko się nie gibie, nawet na maxa wyciągnięte do góry. Jest to model Pro Master 650 bodaj - ten najdroższy na pewno. Dlaczego? Bo musiałem mieć biurko podnoszone na więcej niż 125 cm, bo mam 200 cm wzrostu. Przez to musiałem dopłacić prawie tysiak do wyżej ramy.

Mam parę bajerów dodatkowych, jak szuflada dzielona na pół (na klawiaturę i pdy), ładowarkę pod blatem 10W Qi (nie widać, ale jest), 3 uchwyty na słuchawki z boku, 2 listwy (6 i 4 wejścia) przymocowane od spodu.

Biurko jest dość małe (120x48), ale takie właśnie chciałem. Miałem 180x60 Beka ta z Ikea i było zdecydowanie za duże.

A totalnie polecam stanie na telekonferencjach :smiley:

W końcu plecak na miarę mojego laptopa (17"). Trzy komory, dołączona osłona przeciwdeszczowa, kieszonki, pas piersiowy, możliwość umieszczenia na wysuniętym uchwycie walizki jeżdżącej…


2 polubienia

Zawsze uważałem, że 17 cali to już taki trochę laptop stacjonarny.

1 polubienie

I owszem. Ale sprawdza się jako sprzęt do wszystkiego. No i robi wrażenie na ludziach :wink:

1 polubienie

Niby tak, ale ja mam Macbook Pro 16” i tak naprawdę daje radę jako mobilna stacja robocza XD

4 polubienia

No tak, ale MBP16 jest objętościowo i wagowo pewnie ponad 2x mniejszy, od 17-calowego peceta.

2 polubienia

https://origin-www.asus.com/Laptops/N76VZ/overview/

2kg w MBP 16; a 3.6kg, to jednak dość znacząca różnica.

2 polubienia