🔦 Chwalimy się: Gadżety NIEELEKTRONICZNE

Szanuję takie zaangażowanie :+1:

1 polubienie

Ale to jest super! Mega szanuję, jest pewna magia w tym :slight_smile:

1 polubienie

Super. Jestem stolarzem. Średnio w czasie jednego dnia stosuje ze 100 przedmiotów do: mierzenia, trasowania, cięcia… Bardzo doceniam kieszenie typu ta EDC i tego typu dobrze wykonane projekty ze skóry.
Czasami przychodzi mi do głowy aby użyć skóry przy stolarce… czy byłbyś skłonny podpowiedzieć gdzie zdobywasz materiał ?? “Googlowałem” trochę ale w przypadku tego typu produktu warto polegać na rekomendacji (tak samo jak np. z tartakami).

Połączenie skóry z drewnem to jedno z moich ulubionych.
Dodać do tego kamień i wychodzi połączenie idealne :slight_smile:
Ze skórą właśnie mam problem. kupuje kawałki na juchcik.pl - przy czym nie jest tanio.
Rozglądam się za garbarnią żeby brać prosto od producenta. Dużo dobrego słyszałem o garbarni kaliskiej - ale sam nie kupowałam nic. Zdarza mi się też kupować - uwaga - w lumpeksach :smiley: ciężko dostać coś rozsądnego, ale jeśli się trafi to za grosze. Kupuje wtedy np. kurtki czy torby, które później tnę na kawałki:)

1 polubienie

Juchcik też przykuł moją uwagę. Dzięki za podesłanie info. Mam ciotkę lubiącą lumpeksy wiec muszę z nią zagadać :slight_smile: święta idą wiec będzie okazja :smiley:

1 polubienie

Kurde, chłopie, robisz zajebiste rzeczy! Robisz też na zamówienie? Bo przymierzam się do kupna etui na karty płatnicze, czegoś w stylu jak to w środku, tylko z tasiemką do wysuwania kart:

1 polubienie

Ja tylko powiem, że rękodzieło @Spectre jest total TOP QUALITY! Jak Secret Santa mi dostarczył prezent to się oderwać od niego nie mogę.

5 polubień

Pewnie, że mogę zrobić :slight_smile: tylko już w nowym roku, z wielką chęcią :slight_smile:

@TReznor dzięki ! :heart:

1 polubienie

Przyjąłbyś zamówienie na skórzane etui typu książka do iPhone 8 Plus? :grin:

Hmmm, z pokrowcami na telefon o tyle problem, że trzebaby je łączyć z jakimiś silikonowymi czy plastikowymi. Ciężko byłoby uzyskać dobry efekt z samej skóry.

Hmmmm, a samą wsuwkę? Tak, bym wrzucał do niej telefon i wysuwał kiedy potrzebowałbym skorzystać? Na górze jakaś tasiemka czy coś żeby telefon sam nie wyleciał?

Nowa kostka w rodzinie, tym razem magnetyczna.
Yulong 2M v.2

7 polubień

Ja się jeszcze nie pochwaliłem moimi prezentami świątecznymi. :slight_smile: Nawilżacz powietrza, młynek i drip turystyczny do kawy i porządny alkomat.

5 polubień

A ja lubię naklejki :wink:

8 polubień

CAŁE PIĘĆ METRÓW TAŚMY VELCRO!

Ależ sobie będę kable welkrował :wink:

3 polubienia

Ja sobie kupiłem pakiecik 20 sztuk i dałem do wszystkich swoich kabli.

rzepy do kabli

2 polubienia

Używam tego samego rzepa UGreen, też 5m i to był znakomity zakup, tylko szkoda, że z obu stron nie jest czarny, tylko z jednej jasno szary. Co prawda do kabli to nie ma znaczenia, ale miałem kilka sytuacji, kiedy musiałem użyć tego odwrotnie, no i wtedy było widać.

Tych rzepów co ma @Pawel_Baskiewicz też trochę mam, bo u mnie to dodają gratis do wszelkiej elektroniki z kablami i też się świetnie spisuje, tyle że do trochę innych rzeczy.

2 polubienia


Kupiłem sobie taki pokrowiec na telefon z możliwością wyjęcia telefonu (wewnętrzny pokrowiec na magnes łączy się z okładką). Niestety wewnętrzny pokrowiec ma grube plecaki i chyba metalową płytkę i blokuje ładowanie indukcyjne. Nie wiem teraz co zrobić. Z jednej strony mogę żyć bez indukcji a ten pokrowiec ułatwia mi życie w inny sposób (mniej do noszenia), z drugiej strony bardzo się do indukcji przyzwyczaiłem i ciężko się z nią rozstać. :confused:
Edit: wymyśliłem sobie, że na razie pożyjębez indukcji, aż do czasu kiedy z Ali przyjdzie metalowa płytka (a właściwie pierścień) który naklejkę pod stary pokrowiec i to nie będzie blokować indukcji a okładka powinna się trzymać.

1 polubienie

Jak szkło to tylko Polski Banan! Od roku nie miałem szkła na Xie i już zaczęły się pojawiać jakieś ryski, większe i głębsze. Po założeniu szkła ich nie widać XD czary!

4 polubienia

Takie tam czytanki na długie zimowe wieczory. :nerd_face:

Podpisik też jest, żeby nie było :ok_hand:

9 polubień