🔦 Chwalimy się: Gadżety NIEELEKTRONICZNE

Mój też dzisiaj dotarł : D

IMG_20200424_162759

2 polubienia

umówiliście się czy jakaś dobra cebula była na coffeedesku? :smiley:

1 polubienie

W coffeedesku była cebula na zestaw, a ja akurat brałem od przyjaciół kawy u nich była cebulka na sam młynek.

1 polubienie

Mam hario slim I niestety on ma wadę że z czasem wyrabia się mocowanie uchwytu,i uchwyt się zakleszcza… na szczęście nowa ośka to ok. 20 zł. Być może pro ma to już jakiś lepiej rozwiązane

Świetny czajniczek do parzenia herbaty :slight_smile: POLECAM!

2 polubienia

Wszystko przez ten przeklęty temat

5 polubień

Nie mam OCD ale bardzo lubię takie poukładane rzeczy. :sweat_smile:

7 polubień

Gdzie zamawiałeś?

iFixit Mako Precision Bit Set 64 Bit https://www.amazon.co.uk/dp/B0189YWOIO/ref=cm_sw_r_cp_api_i_OXNUEb6D1XZHM

mam taki, ale pełniejszy :slight_smile: Z matą magnetyczną, etui szmacianym, dodatkowymi ssawkami i innymi bajerkami

1 polubienie

I wjechały długo wyczekiwane New Balance 880v10. Każdemu, kto szuka dobrej amortyzacji serdecznie polecam. Na Newbalance.pl jest teraz świetna promka bo można je wyrwać za 299 pln (normalnie 499pln). Jutro pierwszy bieg w nich to dam znać w temacie biegowym.

5 polubień

Ja biegam w 1080v9
https://nbsklep.pl/new_balance_fresh_foam_1080v9_-_m1080se9.html?snrai_campaign=URtTJZKhLEJW&snrai_source=&snrai_content=&snrai_id=de200a90c86f43c416de0f23509bf95b
I też sobie chwale, pod moją wagę idealnie wręcz pasują.

Waśnie myślałem nad 1080v10, ale nie chciałem aż tak miękkich butów. Najwyżej kolejne zakupię 1080v11 czy co tam wymyślą.

Mi bardzo spasowały w sklepie ale nie mieli koloru który chciałem. Sprzedawca obiecaj zamówić i zadzwonić jak będą do odbioru za dwa, trzy dni. Po tygodniu zamówiłem sobie sam że strony, sprzedawca do dziś się nie odezwał.

1 polubienie

Wziąłeś tę jedyną parę, która miała trafić do sklepu

1 polubienie

Być może :stuck_out_tongue: Jakby sprzedawca tyle nie zwlekał, to by miał sprzedaż na mnie zrobioną, a tak to wiesz… prosić się nie będę by wzięli moje pieniądze :smiley:

ja od poczatku w Pegasusach. Jakos tak mi przypasowaly. Na Black Friday w sklepie biegacza byly po 300.

Jako, że poprzednika zajechałem ( Karcher k4) dziś wjechał następca - Karcher K7

8 polubień

Gratulacje. Tylko nowego nie zajedź za szybko :smile:. K7 ma świetne parametry, ale nadal jest to sprzęt amatorski i nie jest przeznaczony do długotrwałego użycia, trzeba regularnie dawać mu odpocząć.

Ja potrzebuje cos do mycia auta raz na miesiac - ale raczej o jedno zero mniej w cenie niz ten K7. Mozecie cos polecic?