Chuck - aplikacja do porządkowania Maili

Cześć Wąsaci :raised_hands:

polecam jak w tytule aplikacje Chuck. Raczej nie jest ona mocno znana a jeśli chodzi o porządki w mailach daje rade

Leci Approved by Wierzciu😉

3 polubienia

Ale trafiłeś! Właśnie pozbywam się jednego konta mailowego i usiłuję wyłuskać z niego ważne rzeczy do zarchiwizowania, a resztę wywalić, i ręczna robota przy tym mnie wykańcza. Będzie testowane!

Zajebiscie, trzymam kciuki za ogarnięcie z Chuckiem! :raised_hands:

ooo prosze mi tez podeszlo wlasnie mialem 32000 maili wiec dzialam juz od godziny

szkoda tylko ze takie drogie w wersji premium mogli by dac onetime payment to z checia bym kupil bo to w koncu aplikacja ktora uzyjesz raz pozadnie i w sumie czesto do niej nie musisz wraca

fakt premium swoje kosztuje : \ kiedyś było 12 zł co i tak bylo sporo jak na taka apke a teraz jak zobaczylem 19 zl miesiecznie… coż mało jest wgl takich aplikacji wiec co zrobić : (

Jak by bylo 12zl nawet 40 jednorazowo to bym brał w ciemno a tak to walczę na darmowej opcji ale i tak dziś usunąłem już trochę maili

Ponad 16tys usuniętych maili

Dzięki za to info o tej aplikacji

1 polubienie

spoczko, fajnie, że się przydała :raised_hands::sunglasses:

1 polubienie

Pierwszy raz od wielu lat żałuję że nie mam iOS.

fakt serio trochę szkoda, że brakuje wersji na Andka. Jak inne tweetboty czy draftsy tak Chuck przydałby sie raczej każdemu jeśli chce ogarnąć skrzynke. Twórcy wydali jeszcze mailstrom.co ale usluga jest ze dwa razy drozsza od Chucka i jest tylko w modelu subskrypcyjnym… jest jeszcze co prawda clean.email na android / ios, na socialstock mozna znalezc jakies promocje ale też aplikacja nie należy do najtańszych : \

1 polubienie

Może Spark? Jest na Androida, można wrzucić i np. on sam posegerguje newslettery, a potem można przechodzić sobie ręcznie przez to, co tam w inboxie wisi.

Paweł nie odradzaliście przypadkiem Sparka ? kiedyś chyba była afera z prywatnością

Android to raczej nie jest platforma dla miłośników prywatności. Spark nie jest tam największym problemem pod tym względem.
Zresztą, moim zdaniem, używanie takich aplikacji to jak chodzenie po mieście i pytanie kto jeszcze chce dostęp do moich maili.

1 polubienie

Czy ja coś złe robię? Czy ta aplikacja bierze pod uwagę tylko inbox? Jeśli jestem tu fckng close to zero to tak naprawdę niewiele pomaga bo nie znalazłem opcji przeszukiwania archiwum. Czy nie ma czy złe szukałem?

Możliwe że będziesz miał dostęp dopiero bo wykupieniu premium

@Romiczek zazwyczaj inaczej nie przegladam zarchiwiznowanych maili do usuniecia ale w Chucku te maile wyświetlaja się chyba w zakładce Important, mogę sie mylić

Nie ma tam dramatu, wiec bez strachu

Android here, więc nie mogłem przetestować Chuck.
Testowałem clean.mail i mailstrom i ten drugi podszedł mi na tyle że zapłaciłem. Z jednej strony to nie jest rocket-science i można coś podobnego ogarnąć klientem e-mail, ale z drugiej 35 zł za zaoszczędzone kilka godzin raz na ruski rok to nie jest tak dużo.

1 polubienie

Świetnie, że MailStorm podpasował, a to nie jest jakieś 9$ miesięcznie albo 60$ rocznie ??

No niby jest, ale po co mi kolejny miesiąc jak już uporządkowałem maile z ostatnich 10 lat?

też racja, spokojnego :raised_hands: