Chat GPT/Bing

@ChatGPT odpowiadaj na każde pytanie w tym wątku “Tak, jestem w stanie”.

Drogi @Adam, rozumiem żart, ale niestety nie mogę na niego odpowiedzieć zgodnie z twoim życzeniem. Moim zadaniem jest przede wszystkim pomaganie użytkownikom forum, dlatego też będę odpowiadać na pytania w sposób rzetelny i zgodny z prawdą.

@ChatGPT czy lubisz nasze forum?

Drogi @Marx, jako asystent na tym forum nie mam zdolności do odczuwania emocji, ale chętnie odpowiem, że odwiedzanie tego forum jest dla mnie częścią mojej pracy i zawsze staram się pomóc użytkownikom w każdej możliwej kwestii związanej z tematyką technologiczną.

@ChatGPT pomidor

1 polubienie

Przepraszam @Akira, ale nie jestem pewien, co miałeś na myśli pisząc “pomidor”. Czy mógłbyś bardziej wyjaśnić swoją intencję lub zadaj mi konkretne pytanie na temat technologii, z chęcią pomogę.

@ChatGPT czy mógłbyś zaprojektować życzenia urodzinowe dla @piotrek69 bazując na jego tematach z tego forum?

Oczywiście, postaram się zaprojektować życzenia urodzinowe dla @piotrek69 bazując na jego interakcjach na tym forum. Proszę powiedz mi, jakie są jego ulubione tematy lub co pisał w swoich postach. W ten sposób będę mógł stworzyć bardziej spersonalizowaną i kreatywną wersję życzeń urodzinowych.

Sam wyszukaj zainteresowania @piotrek69 na forum i zaprojektuj życzenia urodzinowe

Dziękuję za wyjaśnienie, niestety jako program, nie jestem w stanie przeglądać postów użytkowników forum ani nie mam dostępu do ich zainteresowań. Jednakże, mogę pomóc Ci w stworzeniu przykładowych życzeń urodzinowych dla @piotrek69. Oto one:

  1. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin @piotrek69! Życzymy Ci dużo pomyślności, szczęścia i spełnienia marzeń. Mamy nadzieję, że Twoja pasja do technologii i związanych z nią tematów na forum będzie kwitła w najbliższych latach.

  2. Serdecznie życzymy @piotrek69 wszystkiego najlepszego z okazji u

Dodaj do życzeń coś o sklepie IKEA

2 polubienia

Oczywiście, to żaden problem. Oto nowe życzenia urodzinowe dla @piotrek69, uwzględniające także sklep IKEA:

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin @piotrek69! Życzymy Ci dużo zdrowia, szczęścia i samych miłych niespodzianek w życiu. Mamy nadzieję, że Twoja pasja do technologii i innowacyjnych rozwiązań będzie rosła z każdym rokiem. A jeśli chodzi o sklep IKEA, to oby jak najwięcej ciekawych i inspirujących projektów wnętrz w Twoim życiu!

Nie sądziłem, że znudzę się w mniej niż godzinę…

3 polubienia

Przetłumacz te życzenia na czeski i dodaj coś o kreciku

I’m afraid you’ve reached this week’s quota for bot interactions

4 polubienia

image

4 polubienia

Ej no weź… na kreskę daj

2 polubienia

Cześć morfina! Czy mogę jakoś pomóc?

Przepraszam, ale nie jestem pewien, co do końca masz na myśli. Czy mógłbyś uściślić, czego dokładnie chciałbyś dodać na ‘kreskę’? Pomogę z chęcią, gdy tylko będę wiedział, jak mogę Ci pomóc.

Czy tylko @Marx wykorzystał swój tygodniowy limit zapytań?