Catering Dietetyczny - co polecacie (lub odradzacie)?

Widzę, że takiego tematu nie ma, a ja właśnie zaczynam przygodę z cateringiem dietetycznym.

Zamówiłam próbną porcję na środę od MaczFit (Warszawa), słyszałam że Paweł Orzech próbował i był zadowolony.

Macie jakieś inne propozycje, z których jesteście zadowoleni lub coś czego nie polecacie?

2 polubienia

Polecam Ci Body Chief. Miałem standardową dietę, bardzo smaczne.

1 polubienie

Maczfit faktycznie i nawet jak teraz coś zamawiałem raz na jakiś czas, to dalej maczfit. Miałem ntfy, ale jakoś… nie wiem. Chyba ogólna stylówa mi bardziej z maczfita podchodzi.

Też miałem i też było ok!

Z maczfita miałem wersję “wybierz sobie menu” bo jednak jestem wybredny i to się świetnie sprawdzało

1 polubienie

Moja przyjaciółka robi catering https://cateringprodiet.com/ dostępny w kilkunastu miastach. Ma dobre ceny, robi z niezłych składników - bez najtańszego gowna. Smakowo jest w porządku. Nie ma wydziwiania i udawania, ze pudełko do odgrzania będzie restauracyjnym przeżyciem. Beata jest dietetykiem, wiec jak macie jakieś wątpliwości lub pytania przed dieta to Wam poradzi czy jakiś dietetyczny trend ma sens czy nie. Ale jak się kto uprze to i zrobi dietę na tylko białe rzeczy, aby zębów nie brudzić.

Jak się powołajcie na mnie, to dostaniecie pewnie jaka lepsza cenę. :slight_smile:

3 polubienia

jest zawsze https://dietly.pl jako porównywarka można też od tego zacząć

2 polubienia

o, tego nie znałam. Dzięki :smiley:

Polecam https://dietly.pl jako wyszukiwarko-porównywarkę cateringów. Obecnie korzystam z Afterfit i mogę polecić. Wiadomo, wszystko kwestia preferencji i smaku, ale raczej nie używają półproduktów, przez miesiąc żadne danie nie powtórzyło się tak 1:1, zawsze jakieś modyfikacje wprowadzone. Na pewno zostanę z tym cateringiem na dłużej. Mam dietę odchudzającą sport.
Waga startowa: 102kg
Wzrost: 187cm
Wiek: 33 lata
Kaloryczność: 2000kcal

Ćwiczę 3-6x w tygodniu (zależy jak mam czas). W dni ćwiczące dokładam sobie dodatkowo shake’a z białka. 1.5 miecha na diecie i waga 94,5kg. Treningi różnie, czasem biegam, czasem rower, czasem siłownia, czasem tylko Ring Fit na Switcha, czasami dłuższe spacery po 15-20km. Zależy na co mam ochotę.

Wcześniej korzystałem jeszcze z innych.
Polecam:

  • Dietykieta
  • Maczfit
  • Bodychief

Nie polecam:

  • NTFY (Nice To Fit You) - wiele razy żarcie nie przyjechało, a potem zdziwieni dzwonią, że o 13:00 nie ma mnie w domu i nie ma kto odebrać pudełek, chociaż godzina dostarczenia do 7:00
  • FitCatering24 - tutaj powtarzalność, zawsze trawa na drugie śniadanie bez żadnych urozmaiceń, używają stanowczo za dużo buraka
1 polubienie