Case iPad 2018

Cześć,

Jest temat związany z case do iPad Pro 11”. Teraz pytam Was o pomoc w wyborze etui do iPad’a 2018. Jest ciężej, ponieważ nie ma w ofercie oryginalnego etui.
Szukam etui z klawiaturą, co by nie targać Air’a na uczelnie.
Widziałem trochę produktów, ale jest tyle możliwości, że już totalnie się zakręciłem.

Logitech

A który model konkretnie masz na myśli? Pytam, ponieważ mają kilka, a może masz jakiś sprawdzony.

https://www.brydge.eu/pages/brydge-9-7-keyboard-for-ipad ?

1 polubienie

Ooooooo i to chyba będzie mój faworyt. Muszę tylko cenę ogarnąć.

Oho - 110 ojro. Troszkę dużo… Pytanie jeszcze ile wysyłka do PL. Zaraz mi wyjdzie, że klawka wyniesie 1/3 ceny iPad’a. :grin:

Ja osobiście poleciłbym slim combo ale pewnie cena cię zabije ;D
Czemu akurat ten model? Bo ma odpinaną klawiaturę, więc można nosić tylko plecki (wygodne jak chcesz potrzymać w ręce), podświetlane klawisze i regulację kąta nachylenia.
A i jest miejsce na rysik (apple lub logitech :stuck_out_tongue: )
No ale cena…

Boli, nawet nie wiesz jak bardzo. :grin:
Fajnie to wyglada - może gdzieś na promo jakimś znajdę…

Tu od razu warto zaznaczyć, że niestety Slim Combo nie jest chlapoodporne i jak zalejesz je kawusią to jest praktycznie do wyrzucenia, bo nie da się go sensownie otworzyć, żeby wyczyścić. Wiem, bo sam miałem taką przygodę… Teraz mam oficjalną klawę, przyjemniej się pisze, ale nie chroni iPada z tyłu i nie ma uchwytu na Pencil.

Niby wszystko spoko, ale do iPad 2018 nie ma możliwości podłączenia oficjalnej klawiatury bo brak pinów na tyle urządzenia. Podoba mi się strasznie ta Brydge, ale kurcze 110 euro to bardzo dużo - w sumie 1/3 wartości mojego iPad’a…

1 polubienie

Heh no niestety. Natomiast prawdą jest, że klawiatura do iPada to jest wzrost produktywności o 50%. Serio - ja już sobie nie wyobrażam bez klawiatury z niego korzystać do rzeczy poważniejszych niż “oglądanie”. :wink:

1 polubienie

Nie tyle nie ma oficjalnej klawiatury co nie ma smart keyboard :slight_smile:
Apple i do iPad 9,7" i do iPad mini proponuje tylko Magic Keyboard, a to nie do końca to samo.

1 polubienie

No niestety ale klawiatury do 9,7 jak dla mnie są za wąskie i mam iPada w etui plus klawiatura Logitech k380 tak z tego korzystam po za tym ta klawiatura jeszcze służy do maca mini

1 polubienie

Zawsze zostaje jeszcze Canopy. Tyle, że to nie jest etui na iPada, a na klawiaturę od Apple. Ale rozkłada się w podpórkę do iPada.

https://www.studioneat.com/products/canopy

2 polubienia