Call of Duty vs Apex Legends - Nagrany #45

Robimy dziś aktualizację w sprawie strzelanin online. Call of Duty czy Apex Legends. Warzone czy Black Ops czy Vanguard. Tryb Arena czy Battle Royale. Powiemy Wam co nas aktualnie najbardziej kręci i dlaczego. Będzie o ulubionych typach broni, jak zauważamy swój progres i w czym czujemy się najmocniejsi.

Wejdź na https://www.patreon.com/nagrany i wspieraj Nagranego. Już od 15 zł lub 3$ miesięcznie możesz zostać Mecenasem tego podcastu i otrzymać dostęp do bonusowych treści dla Patronów.

1 polubienie

Cześć, jestem Adam i chyba mam problem:
Przechwytywanieapex

Nie wiem czy byłoby tyłu chętnych, ale może zrobimy jakiś mały zamknięty turniej w Apexa? Wiem, że jest taka opcja, ale nigdy z niej nie korzystałem.

(Niech moja liczba godzin nikogo nie przerazi. Wiem jak się chodzi, skacze i wybiera odpowiednie dodatki do broni. Nadal nie mogę się wyrwać z pewnego poziomu)

1 polubienie

A ilu byłoby chętnych? :slight_smile:

oczywiście ja się zgłaszam :smiley:
Nie wiem czy taki turniej działa na crossplayu, w sumie oprócz tego, że jest jakaś opcja, to za wiele nie wiem :upside_down_face:

Chyba nie ma oddzielnego postu co do odcinka dla patronów to wypowiem się tutaj :thinking: Gdyby ktoś chciał przedłużyć gamepass trochę taniej (np. z powodu braku pracy) to polecam stronę https://tanigamepass.pl/ Niestety lepsze oferty są dla nowych użytkowników:/ Ale wymyśliłem taki myk, że gdy mam drugie konto żony dodane do Xboxa to gamepassa wykupiłem teraz na jej koncie a ze wszystkich benefitów można korzystać na wszystkich kontach zalogowanych w konsoli :slight_smile:
Druga sprawa jest taka, że nie wiem jak w Polsce ale w UK mam możliwość wykupienia apple one z dyskiem 2TB, a gdy dodatkowo dokupi się iCloud storage to w sumie mamy 4TB

6 polubień

A skoro w odcinki był wspomniany Rocket League… jest jakaś drużyna YesWasowa? :smiley:

Spoko odcineczek :slight_smile: Trochę mnie zachęciliście do Apexa :slight_smile:
Pewnie przetestuję…

1 polubienie