Być może kupię iPhone 12 / najchętniej 128GB / NIE mini

Panie i Panowie,

Czy ktoś przymierza się do wrześniowych premier, ma iPhone 12 (min. 128GB nie MINI ) w bardzo dobrym stanie i zamierza go spieniężyć celem nabycia nowego?

Jeżeli tak - to być może będę zainteresowany.

1 polubienie

pewnie moją 12 product RED będę sprzedawał, ale ona jest lekko pobijana wiec nie wiem, czy będziesz zainteresowany.
sposób używana:

  • bez obudowy
  • z czym popadnie leżąca w kieszeniach
  • raz zabrałem ją w suchym skafandrze na 55m głębokości (zegarek chyba kilkadziesiąt razy był i to w słonej na rąsi i nic sie nie działo) :slight_smile:

Kupuję to dla kogoś z myślą, że podziała jeszcze ze 3-4 lata. Przymierzam się do nówki sztuki, więc ewentualnie szukam egzemplarza w wersji “igła”. Obawiam się, że Twój może się nie kwalifikować :smiley:

BTW: ajfony tanieją jak wychodzą nowe?

1 polubienie

Wiem, ze nie chcesz ale gdybys zmienił zdanie to mam caly czas swojego mini, leży w Polsce od kwietnia - jakos nie mialem czasu go wystawić.

1 polubienie

Przemyślę ale dziecko używa XR więc chciałbym coś tej wielkości.

1 polubienie

11 mam jedynie, wymiana baterii i jak nowa

1 polubienie

Zastanowię się. Wiele pieniądza byś za to chciał?

Zasadniczo tak. Ale wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że szykuje się podwyżka, również starszych modeli. Przez ciekawy kurs dolara do waluty. W zeszłym tygodniu była podwyżka w Japonii, podobno znacząca.

4 polubienia

20-25%

Nie daj sobie wcisnąć niczego poniżej 12.
Różnica między 11 a 12 jest kolosalna, a przesiadka z XR na 11 będzie praktycznie niezauważalna.

Dodaj śmiało dwa lata.

4 polubienia

Tak jest panie pułkowniku!

3 polubienia

Jeśli Tadek się nie zdecyduje i cena 1799 zł jest dalej aktualna to chętnie go wezmę. Rozglądam się za miniaczem :smiley:

1 polubienie

Tadek się nie zdecyduje. Konsultowałem i mini nie pasuje.

O… Chyba takie coś właśnie mi będzie potrzebne. Dawaj znać jak będziesz chciał sprzedawać.

spox pewnie dam znaka:)

1 polubienie

Ten temat został automatycznie zamknięty 29 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.