Brawl Stars

Nie wiem ile ma ta gra już, Ale jest tak wciągająca, że szok.
Jest to gatunek gry typu LOL, ale co mnie przekonało to to, że wchodząc w te grę nie giniesz na dzień dobry 100 razy. Ma fajny balans przeciwników, nie to co gry typu fortnite czy CS:GO.
Język polski, przyjemna kreskówkowa grafika, swietne sterowanie.

Jak wszystkie gry multi do mnie nie przemawiają bo mają za wysoki próg wejścia dla noobów, tak to przemawia.

Można też grać z znajomymi od wbicia 3lvl. Jak coś to możemy jakieś drużyny YWP tworzyć.

4 polubienia

W jednym z odcinków był nawet link do klanu ale chyba jest już full.

1 polubienie

O co Ci chodzi w stosunku do CS:GO?

O to, że nie giniesz 200 razy zanim kogoś zabijesz. Próg wejścia dla noobów jest przyjemny, każdy może zagrać nie znając się na mechanikach gry bo są takie proste.

Paaaanie toż to cały klan wąsaczy tam mamy :smiley:

W odcinku #251 był klub wspomniany ale niestety nie da się do niego teraz dobić. Może założymy V2?

Może potrzebny jest @6ghost9, który chyba dalej gra i ma prawa admina i może kogoś kopnąć jak nie gra (np. mnie)?

1 polubienie

Klub był na zaproszenia, wiec zmieniłem tak, żeby można było dołączać bez nich. :slight_smile: Niestety przestałem grać jakiś czas temu, bo już mi się zwyczajnie znudziło - progres na wyższych levelach był tak trudny, że się odechciało, ale był jakiś duży update to może nawet wrócę. :wink:

Kod klubu: UGPQQLV

1 polubienie

Ooo to widzę, że muszę wrócić do mojej kochanej giereczki. :sweat_smile:

Cześć,
czy ktoś z szanownego bractwa gra jeszcze w Brawl Stars?

Ja wróciłem, niestety straciłem stare konto, więc powoli pykam sobie na nowym.

Jest jakiś aktywny klub?

Jeżeli nie to zakładajcie na luzie! :slight_smile:

W sumie śmiesznie odkopany temat bo zainstalowałem dziś Brawla po 2 latach przerwy…
Podjar ujemny. 3 mecze w plecy.

jakbys chcial razem ze mna pograc na klopie to #P9QUUCLOR ;]

1 polubienie

Ja też odkopałem kilka tygodni temu brawla i przez miesiąc zagrałem więcej niż 2 lata temu po instalacji.
Jak macie ochotę to zapraszam do naszego klubu: Wymiatacze.POZ
Nasze openingi (moje i syna) możecie też zobaczyć na jego kanale na YT.
To link do ostatniego filmu:

1 polubienie