Błędy na forum czyli testowanie na [post]produkcji

Niestety, nie wiem dlaczego tak jest i nie umiem/mogę tego naprawić samemu…

Spoko :slight_smile:
Jak już człowiek wie co i jak to jest luzik, poza tym ten engine bardzo mi się podoba :smiley:

Coś się wysypało w momencie gdy chciałem wejść na stronę główną

Untitled

Już powinno działać. Instalowały się dodatki!

1 polubienie

image
ja z taką tylko literóweczką w odznakach.

1 polubienie

@pawelorzech Czy tylko ja mam ten problem?

Nie. Nie wiem dlaczego.

:thinking:

24

Sprawdziłem na 3 przeglądarkach na Macu i dwóch przeglądarkach na Win.

Już ogarnąłem gdzie jest problem. Zmieniłem przegladarkę na Brave.
Na chrome wszystko działa poprawnie.

To ciekawe, ja mam ZUPEŁNIE odwrotnie :slight_smile:

PPM na pole tekstowe i trzeba wybrać “Sprawdzanie pisowni” → “polski”
Chyba, że masz Maca, w którego myszy nie ma prawego przycisku…

Przedni żart milordzie. Taki oryginalny i prawdziwy. Ubaw po pachy.

Well actually… mysz do Maca ma wszystko, poza ergonomią :man_shrugging:t2:

A serio, możesz mieć nawet 4 przyciski (przynajmniej ja tak mam skonfigurowane, ale może można więcej?) i konfigurowalne gesty!

1 polubienie

Hej, nie ja wymyślałem dizajn i interface Maców, ani tych Magic Mouse… Wiem, że jest jakieś obejście, ale nie zgłębiałem tematu.
Co do:

… wychodzi na to, że Brave nie korzysta z dodatku w Chrome, jakim jest sprawdzanie pisowni w innych językach online. Ficzer, not bug.

1 polubienie

Nie wiem czy to tylko u mnie ale zauważyłem ze od paru dni w losowych tematach forum zapomina na którym pobicie skończyłem czytać. I tak dziś dzisiaj w temaci o PiHole przeniosło mnie do pierwszego postu (również paru innych tematach czytanych na bierząco )

Hmmm… ciekawe, ja też tak miałem, ale potem się samo naprawiło. Jak będzie problem występował dalej, to się zgłosi buga do Discourse.

Mnie kilka razy dzisiaj wylogowało na iPadzie.

Nie wiem co jest, ale teraz za każdym razem jak wchodzę na forum to muszę się logować.

Mi tez pare razy na IP odpaliło forum jako niezalogowanego. Po odświeżeniu wracało do normy

Pamiętajcie, że jeśli blokujecie ciasteczka/czyścicie ciasteczka po zamknięciu przeglądarki, to forum was wyloguje.

No właśnie ani nie blokuję, ani nie czyszczę. Z innymi stronami nie mam tego problemu. Dzieje się tak od jakichś 2 dni.

2 polubienia