Black Friday 2021

Czemu drugi kontroler do xboxa? Cis się stało z pierwszym? Czy kwestia ładowania na zmianę? Czy raczej dla gości i narzeczonej?

1 polubienie

Pierwszy mi ukradli niestety, więc sobie musiałem odkupić

2 polubienia

J*$&@y Bart

5 polubień

No faktycznie, nie pamiętałem co ci ukradli, a pamiętam, że Bart kradł jakoś tak chaotycznie i nie wziął wszystkiego.

4 polubienia

Kurde tyle nawiązań do tej kradzieży w podcascie i na forum a ja chyba coś przegapiłem :frowning: czy ktoś mo łoże wytłumaczyć o co chodzi?:slight_smile: po co? Dlaczego? Kiedy? Jak?:smiley:

5 polubień

Moje zakupy na bf, polowałem na jakiś monitor WQHD i 27’, no i chyba to była najlepsza opcja

image

3 polubienia

Które? Bo samych Pegasus just kilka rodzajów

Air

Na nike jestjutro do 9 rano 25% mniej z kodem GAME21 ale nie wszystkie modele się łapią.
Pegasus Air Zoom raczej tak (i model 37 i model 38). Air Pegasus '83 też i w UK wychodzą po £67.
Pegasus Air Zoom shield się łapie, Pegasus Air Zoom FlyEase nie wiem,
Zobacz na stronie polskiej :wink:

ale ja juz kupiplem :slight_smile: widzialem ta promocje ale 25% przy cenie buta 500zl nie da mi 300 jakie zaplacilem…

1 polubienie

Szefie, na spowiedzi podcastowej chyba coś pominąłeś :wink:

2 polubienia

Shit, to prawda.

Tak długo wysyłają, że można było zapomnieć. Mi dopiero dzisiaj nadali.

1 polubienie

400 PLN

Zamówiłem wczoraj dwie sztuki

Na Allegro widzę latają po 399pln za sztukę, tutaj z podatkiem i kuponem “WelcomeBack” wyszło $111 za dwie.

Czy polecam nie wiem, ale po przejrzeniu paru filmików na YT myślę że wtopy nie będzie.

Potrzebne do home office bo coraz więcej prezentacji gdzie trzeba się pokazywać.

3 polubienia

https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/sluchawki-bezprzewodowe-sony-wh-1000xm3-czarny Znane i lubiane XM3 za 699pln

2 polubienia