Black Friday 2021

Dałem właśnie 60 funtów za Pegasus 36 shield z kodem GAME21. Sporo tam tych Pegasus, TYLKO rozmiary już przebrane.

widzialem, nie ma 44 :frowning:

3 miesiące po 4,90/miesiąc za wyborczą wraz z magazynami i serwisami lokalnymi gdyby kogoś interesowało :wink:
https://prenumerata.wyborcza.pl/

1 polubienie

Promocja jest też na dostęp do Athletic:

https://theathletic.com/checkout2/introannual33/

1 polubienie

Naprawdę miałem nic nie kupować w tym roku. Ale Jabra przysłała maila, że są przeceny. Zaglądam i widzę, że przecenili Elite 85t o ponad 200zł. A że na stronie były linki do innych sklepów to zajrzałem na amazona i widzę, że tam przecena do 520zł. No to jakbym nie kupił to bym stracił. Nie chce ktoś kupić używanych 65t za 100zł? Wciąż bardzo dobrze grają, bateria trzyma kilka godzin. Wczoraj przez 3 godziny gadałem że znajomymi i wyczerpałem około pół baterii.

4 polubienia

Jak ktoś poluje, to Withings ma ładne przeceny u siebie. Nie tak ładne, jak w zeszłym roku, ale też ładne.

No to ja zgarnąłem dziś kamerkę do kuchni:

https://www.amazon.pl/dp/B086LBWH4M/ref=cm_sw_em_r_mt_dp_BY9997PX2A0C9YY423GN

Potrzebowałem po prostu homekitowej kamerki, która obejmie wszystkie blaty. Już raz jechałem do domu żeby sprawdzić, czy toster był odłączony. Teraz tego problemu nie powinno być. Ficzery - meh, ale najważniejsze, że jest i będzie po prostu pokazywać kuchnie!

3 polubienia

Ha! Bardzo dziękuję. Kupiłem taką samą wcześniej i chciałem dokupić drugą bo ma jeden zajebisty ficzer: wykrywanie ludzi (więc dostajesz powiadomienia tylko wtedy jak ktoś się pojawi w kadrze a nie jak np. przeleci gołąb za oknem).

I cyk
image

1 polubienie

Akurat w homekicie robi to każda, bo analizą obrazu zajmuje się chyba hub czyli homepod czy tam apple tv, ale wspaniale, cieszę się

2 polubienia

Ten model co masz nie ma ANC?

Jeżeli aktualne to byłbym zainteresowany :slight_smile:
Cebula w narodzie:)

No to z nieplanowanych rzeczy kupiłem tę kamerkę co toto Pan Orzech też kupił. I z rozpędu kupiłem Allegro Smart na 12m-cy bo jest za 39.99zł. Dyszka w kieszeni można iść na dwa piwka.

A nie lepiej smart gniazdko z pomiarem prądu?
Taniej na pewno :grin:

Nie ma ANC.

Dzięki. Niestety (dla portfela) doszedłem do wniosku, że kupuje słuchawki z ANC. Trochę ostatnio przebywałem w głośnych miejscach i bez redukcji szumów głośność musiałem ustawiać na poziomie bólu…

1 polubienie

A ja czekam na jakąś promocje AppleWatch i czekam…
Jedyne co to na allegro mają być AW 6 44mm za 1549zł ale wyłącznie 297szt.

1 polubienie

Trochę w temacie. :sunglasses:

Ech. Cały dzień odświeżałem allegro aby kupić Airpodsy 2 w tej black weekowej ofercie za 449zł. 300 szt poszło w mniej niż minutę i oczywiście nie zdążyłem :grinning:

W Euro RTV były niedawno za 549zl, ale przez to że czekałem na allegro to i na tą promkę się nie załapałem.

Ech, ech, ech. Oby to ludzie wszystko wykupili i oby im się dobrze używało. Ale pewnie boty też poszły w ruch więc mam nadzieję, że się komuś zawieszą i nakupią jakiegoś drogiego, niesprzedawalnego badziewia :grinning:

1 polubienie

Jestem kontent - bo niby wydałem dużo pieniędzi w ten black friday, ale faktycznie kupiłem rzeczy, które kupić chciałem w cenie niższej niż była:)

  • Xbox elite kontroler za 699,
  • Klawiatura Apple z Touch ID za 659
7 polubień

A mi udało się kupić AppleWatch 6 44mm za 1549!:slight_smile:
W tym roku iPhone 12 mini, AirPods, AppleTv i Apple Watch… Chyba wsiąkłem doszczętnie :slight_smile: jeszcze rozważam wymianę MacBooka. Ale chyba trzeba się wstrzymać do następnego roku:)

6 polubień