🛡️ Bezpieczeństwo w sieci

Jakby Newsy szalały za każdym wyciekiem to Fakty musiałby by trwać ze 3h. :slight_smile:

U mnie też sporo. Ten sam adres mailowy od prawie samego początku Gmaila.

1 polubienie

Nie wiem gdzie to wrzucić więc wrzucę tu :smiley:

Jednocześnie śmieję się i płaczę (bo to również ZA MOJE PINIĄDZE)

https://www.reddit.com/r/Polska/comments/l1u3gl/podsumowanie_działalności_serwisu_albicla/

Zostało trochę bałaganu z czasów przed Bitwardenem

Jakby ktoś chciał się pobawić w DNS-over-TLS, dnscrypt czy DoH:

Quad9 DNS: Internet Security and Privacy in a Few Easy Steps

1 polubienie
1 polubienie

Pora zainwestować w licencję krótkofalarską, antenę kierunkową do wifi i bardzo dużo dużych dysków xD

2 polubienia

Order 66 :slight_smile:

Po co ci licencja? Żeby cię znaleźli i sprzęt zarekwirowali? :smiley:
Jak byłem młody to packet radio było w użyciu, zawsze można na nowo BBS postawić :smiley:
(Ciekawe ile osób zrozumiało ostatnie zdanie :P)

1 polubienie

Ja zrozumiałem :smiley: choć się w to nie bawiłem

Kochani Wąsacze.
Ogromnym krokiem zbliża się 5 lat od odcinka nr 100, w którym była mowa o VPNach

Po tym odcinku za rekomendacją redaktorów zakupiłem subskrypcję „lifetime” PureVPN https://stacksocial.com/sales/lifetime-of-purevpn
Okazało się, że to „lifetime” jest planem 5-letnim. Zgodnie z instrukcją po zakupie miało wystarczyć napisanie maila i PureVPN powinno być przedłużone na kolejne 5 lat. Po kontakcie z supportem PureVPN (który spuścił mnie na drzewo) zostałem odesłany do supportu Stacksocial, gdzie zaproponowano mi darmowy „dożywotni” abonament na VPN Unlimited od firmy KeepSolid.

Teraz pytanie, ktoś z was korzystał z tej usługi?
Jakie są wasze opinie na temat polityki prywatności i bezpieczeństwa świadczonych przez KeepSolid usług VPN?

Może ktoś z was jest w takiej samej sytuacji jak ja?

PureVPN już dawno został ochrzczony mega kupą i to nie za ich politykę lifetime’ową, a za bezpieczeństwo serwisu, a właściwie jego brak.
Nie kombinuj z czymś za darmo/prawie darmo, bo wtedy ceną jaka płacisz jest Twoje bezpieczeństwo/prywatność/dane.
Ja nigdy o firmie KeepSolid nie słyszałem i coś czuje, ze tu na forum nie jestem w tym sam.

Korzystaj z zaufanych firm* i spij spokojnie.

*Express VPN, SurfShark, Tunnel Bear, Windscribe, Mullvad, WeVPN, PIA.

Przy dobrym dealu będziesz płacił poniżej $100 za trzy lata.

Ja w tej chwili korzystam z WeVPN i bardzo sobie chwale. Ostatnio podnieśli ceny dla nowych użytkowników (mi nie :sunglasses:), ale poniżej $40 za rok to i tak świetna oferta, jeśli nie chcesz się wiązać umowa na dłużej.

VPN to nie jest coś, na czym warto na sile oszczędzać.

6 polubień
1 polubienie

Skusiłem się.

1 polubienie

Będzie Pan zadowolony :slight_smile:

1 polubienie
2 polubienia
4 polubienia

W ogóle używanie kodu signal żeby zrobić komercyjną aplikację :stuck_out_tongue:
Przynajmniej ma szanse być bezpiecznym komunikatorem faktycznie.

1 polubienie