Benefity pracownicze

Pracuję w Stocku i dostaję wódę co miesiąc.

4 polubienia

Now I get it :saluting_face:

1 polubienie

Wszyscy się rozpisali a jaki jest cel pytania? @Pawel_J

1 polubienie

Największa polska dystrybucja IT:

  • dofinansowanie Multisport
  • dofinansowanie do nauki języka obcego
  • wsparcie psychologiczne mental-benefits
  • dofinansowanie „sportowych pasji”
  • raz na jakiś czas szkolenia zewnętrzne
  • „piknik” na przełomie maja/czerwca i listopadowy „zjazd grupy”

A ja w sumie, prócz zjazdów, to nie korzystam.

1 polubienie

Zapis w umowie może mówić, że w ramach wynagrodzenia zobowiązujesz się wykonywać swoje zadania w wymiarze minimum 90% umówionego czasu pracy w roku. I cyk wskakuje 25 dni.

Dział odpowiedzialny za employer branding robi ankietę i szukają pomysłów jakie można zastosować zmiany w benefitach, które obecnie u nas są dostępne. Ze względu na to, że jesteśmy starą (czyt. zacofaną) pod tym względem firmą chciałem dowiedzieć się jak wygląda sytuacja w innych firmach i zaproponować to ludziom odpowiedzialnym.

U nas obecnie mamy:

  • Multisport dla pracownika i rodziny
  • Opiekę zdrowotną PZU
  • Pracowniczy Program Emerytalny (PPE)
  • Z okazji Dnia Kobiet i Dnia Chłopaka akcje profilaktyczno-zdrowotne (darmowe testy markerów nowotworowych, USG tarczycy, jamy brzusznej, jajek itp - co roku coś innego)
  • piknik zakładowy (raz w roku)

Dzięki wszystkim za odpowiedzi!

1 polubienie

Ale tylko do momentu jak wjedzie PIP :joy:

więc u mnie w firmie na UoP dają tak:

  • 100 PLN miesięcznie na MyBenefit (w środku jakieś multisporty, opieki medyczne, bony do sklepów) - ja najczęściej wymieniam na bony do decathlonu lub na allegro.
  • podstawowy pakiet medicover
  • mieszkania do pracy zdalnej - raz na rok masz szansę wylosować tygodniowy pobyt w jednym z 2 (były 3, ale ucięli) wynajętych przez firmę mieszkań - np. Giżycko, Gdańsk, Szczyrk, Jelenia Góra, można wziąć rodzinę i urlop, pracownikowi potrącają podatek.
  • raz na tydzień obiad sponsorowany w przyfirmowej restauracji sodexo
  • dofinansowanie do pozostałych posiłków tamże
  • budżet na integracje teamowe
  • ogólnofirmowa impreza czerwcowa i grudniowa
  • dofinansowanie do sprzętu (telefon, tablet, monitor, wearables, chyba 750 PLN rocznie, kumulowane do 3 lat)
  • zniżki w przyfirmowej siłowni/strefie SPA
  • budżet szkoleniowy (ale po ostatnich cięciach nie wystarczy na jakąś fajną zagraniczną konferencję)
  • wsparcie psychologiczne (jakaś platforma online, 8 sesji na rok, Psycholog, Psychoterapeuta, Pedagog, Coach, Mentora oraz Interwent kryzysowy)
  • ubezpieczenie grupowe w PZU

było, ale już zaorali:

  • AskHenry - w trakcie pandemii nawet korzystałem
  • owocowe czwartki - umarły wraz z nadejściem pandemii i nie wróciły
4 polubienia