Bazgroły w Procreate

Ostatnio nie mam zbytnio nic do roboty, więc wziąłem Apple Pencil do ręki i sobie bazgram.

A zaczęło się od tego, że po prostu chciałem mieć swoją własną tapetę.

Jestem ciekaw co wy widzicie w tych dziwnych obrazkach, bo po narysowaniu każdego widzę w nim ciekawe historie xD

13 polubień

7 polubień

Ten wątęk sprawia, że chcę kupić iPada i zostać artystą

Ja nawet nie potrzebuję być artystą, ale iPada jak najbardziej xD

4 polubienia

Ej… Zajebiste to jest. Ja zainstalowałem procreate z myślą o rysowaniu a skończyło się na przerabianiu zdjęć i robieniu memów.

Musze w końcu zacząć bazgrać

2 polubienia

Nie sądziłem, że takie bazgranie może dać tyle przyjemności.

Untitled_Artwork

2 polubienia

Ile YWC za ten obraz?

Untitled_Artwork 1

1 polubienie

39,99 YWC.

0xF8558712BA5E88FFa81D3af015ccd36770838f2d

1 polubienie

Jak chcecie coś pięknego związanego z rysowaniem na iPadzie, to ja bardzo polecam to:

(Ale to TRZEBA obejrzeć do samego końca)

2 polubienia

Ja niby subskrybuje Art with flo, ale filmy to głównie do kolejki dodaję. A tutoriale ma bardzo przystepne

1 polubienie

Z jakiegoś powodu część z tych dzieł sztuki przypomniała mi o istnieniu Hatifnatów

comment_6djQ4EPl2tginzBdb93R9YQUtX56mFYa

7 polubień

Miałem dokładnie to samo :slight_smile:

2 polubienia

Czy to tasiemiec? :rofl:

1 polubienie

jest to klasyczny Duck-Rabbit

image

8 polubień

ja akurat rysowanie zawsze średnio (po prostu nie ćwiczyłem rysowania niczego innego oprócz samochodów). Ale uwielbiam pencilem bawić się w kolorowanki. Jest to super satysfakcjonujące.
Korzystam z darmowej wersji Lake i do słuchania podcastu, oderwania się na 15 min jak młody pójdzie spać czy inna odskocznia naprawdę daje radę!
Niewiele korzystam z analogowych długopisów a dzięki “kolorowance” wracają mi pamięci mięśniowe z dzieciństwa :slight_smile:

1 polubienie

Apkę ściągnąłem. Teraz muszę kupić mazak. :wink:

1 polubienie

Podepnę się z moimi bazgrołami z aplikacji Paper. Tylko nie myślcie, że jestem jakoś utalentowany - są to kalki moich zdjęć :slight_smile:

14 polubień

Ostatnio to chyba tylko przy graniu w Cyberpunka się tak cieszyłem jak przy tym bazgraniu xD

2 polubienia

Może jednak troszkę mnie to przeraża albo martwi XD

1 polubienie