Bateria w AirPods Pro

Kupiłem żonie na urodziny w kwietniu Airpodsy pro. Już drugi raz zdarzyło się, że jedna ze słuchawek rozładowała się do zera, w czasie gdy druga miała jeszcze sporo baterii. Miał ktoś podobny problem?

Sprawdź styki w kejsie i na słuchawce.

Wydają się być w perfekcyjnym stanie :confused:

Czy ona się rozładowała podczas leżenia w kejsie?
bo nierówne rozładowanie podczas używania najczęściej jest przez działający tylko w jednej słuchawce mikrofon, ale wygląda że to nie to

Spróbowałbym zresetować AirPodsy i sprawdzić znowu

słowo klucz, to “wydają”
sprawdź i tak, przeczyszczenie jakimś alkoholem izopropylowym maybe?


BTW. Twoja Żona ma jedno z najładniejszych kobiecych imion

2 polubienia

Wiem ale i tak przekażę jej ten komplement :slight_smile:

A co do problemu to ciężko powiedzieć, bo sama zawraca na to uwagę dopiero, jak nie działają słuchawki. Poużywaj kilka dni i zobaczymy.

Patyczek do ucha i alko, problem solved.

Alkohol nie rozwiązuje problemów.

13 polubień

Ale pomaga się nimi mniej martwić :smiley:

4 polubienia

O! Jak fajnie, jest temat w którym legalnie można napisać, że AirPods-y Pro to badziew. :sunglasses:

A tak serio to badziew :joy: ale wracając do tematu, u mnie stało się to kilka razy w poprzednich zestawach. Teraz mam 3-cią parę i póki co jest ok.

2 polubienia

A problem (podobno fabryczny) z trzeszczeniem w słuchawce, pogorszeniem ANC i basu ktoś miał? Bo mi się takie coś trafiło i aktualnie słuchawki są w naprawie. A takie fajne były, nowe… (ok 2 miesięcy miały). A jako że potrzebuję słuchawek, to wjechały Sony WF-1000XM4

Tak, dlatego mam już trzecią parę. :smile:

U mnie też trzecia para. Ale w sumie nie narzekam, bo każda wymiana oznaczała nowe baterie w słuchawkach

U mnie pierwsza i nie chce przestać działać. Nawet nie spojrzałem w stronę kieliszka.

3 polubienia

Moja druga para miała ten feler. Takie stuki w trybie ANC. Miała to jedna słuchawka, ale w iMad na wszelki wypadek wymienili mi obie. Teraz wszystko gra.

Jak kupowałem słuchawki na amazonie, nie mam Care+ to prosto do Apple walić z wymianą?

Możesz jeszcze dokupić care plus

Gwarancje masz do kwietnia 2023. Spokojnie mozesz zabrac do apple store lub wyslac do serwisu.

2 polubienia

Ja też kupowałem przez Amazon (UK) i wczoraj zrobili mi refund. Niestety chwilę im to zajęło - wysłałem je do nich 19/05

1 polubienie

Ja kupiłem na Amazon-ie, w Apple Store wymieniałem na nowe dwa razy i raz w autoryzowanym serwisie. Ostatnio jak wymieniałem w Apple Store to koleś powiedział, że jak teraz padną to żebym je zrefundował i ewentualnie kupił nowe jak wyjdą. :laughing:

5 polubień