Backend/frontend/fulstack dev (Java + Angular/React) + QA

Są wakacje, więc na rynku jest ciężko, nawet dla rekruterów. Z tego powodu pisze do Was.

Szukamy ludzi na nastepujace stanowiska:

  • backend dev Java
  • fullstack dev Java + TypeScript/Angular/React (do wyboru)
  • frontend developer TS/Angular/React
  • QA z automatyzacją (Webdriver, Java lub Javascript, Cypress)

Branża ecommerce (SAP Commerce, Commercetools), zagraniczni klienci głównie, chociaż są też polscy, możliwość pracy zdalnej + okazjonalne przyjazdy do biura na 2-5 dni (zapowiedziane i opłacone).

Poziom jest nieistotny - chętnie porozmawiamy z każdym, który jest ogarnięty i ma otwarty umysł. Nawet dla wymiataczy pokroju architektów.

O firmie można poczytać tutaj: https://enginiety.com

Istnieje wewnętrzny program poleceń, więc jeśli zgłoszę go ja, to po otrzymaniu benefitu dostaniecie go Wy. Nie robię tego dla pieniędzy, przekażę 100% środków dla polecającego.

9 polubień

Przybijam piątkę ze Zwycięstwa :wink:

1 polubienie

Hmm… jak z miejscami parkingowymi? :wink:

Przed budynkiem jest parking, strefa B, 9 zł za parkowanie cały dzień od 10 do 17. Parkingi poza strefa są tak 5 min od biura. Teraz i tak jest tak mało osób w biurze, że można parkować w parkingu od budynku (ok 25 miejsc parkingowych). Teoretycznie są przypisane do osób, nie stoi tam teraz więcej, niż 5 samochodów.

Jakie widły?

  • Technical Architect: UoP 18 - 23k brutto, na B2B 20 - 28k netto + VAT
  • Senior Software Engineer / Frontend Dev: UoP 13-20k brutto, B2B: 15-24k netto + VAT
  • Regular Frontend Dev + Software Engineer: 7-15.5k brutto, B2B: 8 - 19k netto + VAT
  • Junior Frontend Dev + Software Engineer: UoP 4,5-7k brutto, B2B w wyjątkowych przypadkach ustalanych indywidualnie
1 polubienie

A QA Regular? (Znaczy medium)

6-12k brutto UOP dla regular qa

1 polubienie

Dzięki, ale chyba jednak zostanę jeszcze na Bojkowskiej. Okazało się, że to nie jest dla mnie dobry czas na zmianę miejsca zatrudnienia.

FP? Szanuje i rozumiem. Jakbyś kiedyś szukał zmiany albo chciał niezobowiązującej rozmowy to wal, mogę Ci opowiedzieć conieco nawet nieoficjalnie, bez całej maszynki rekrutacji :wink:

Tak, FP :wink:

I do wczoraj rozważałem skok w bok, zobaczyć jak trawa u sąsiada wygląda, ale się wszystko wywróciło. Może kiedyś :wink:

Gratuluje podwyżki :+1:

Patrz gorzkie żale.

1 polubienie