Apple 🍏

Mam pytanie do tych co już kiedyś zamawiali preorder w Apple Store. Czy jak już dojdzie do dostawy to Apple sam pobiera pieniądze metodą płatności, która była podana czy wysyła jakąś wiadomość uprzedzającą? Bo nie trzymam pieniędzy na Apple Watch na koncie i nie wiem co się stanie jak ewentualnie odrzuci płatność.

Nie, po prostu w pewnym momencie kiedy mają zamiar wysłać rzeczy, to próbują pobrać pieniądze i dostajesz informacje, że mogło się nie udać. Dlatego zawsze robię zakupy kredytówką w Apple Store bo nie będę trzymać też tylu pieniędzy na koncie

Ja ostatnio płaciłem przez apple pay - kasę zablokowało od razu, ale tylko raz. Kiedyś zrobiłem zakupy kredytówką mBanku i się zdziwiłem, bo raz zablokowali środki, a potem przy wysyłce obciążyli mnie drugi raz, a blokada z preorderu zeszła po kilkunastu dniach… teraz miałbym problem :sweat_smile:

1 polubienie

Ja wpisałem kartę debetową i niczego nie pobrało, ani nie zablokowało od razu (może przez planowany termin wysyłki odległy o miesiąc od dnia konferencji).
Na razie wpisałem sobie przypomnienie żeby wpłacić sobie na to konto pieniądze w pierwszym dniu jak jest planowana wysyłka.

Tak wszystko zaktualizowane do najnowszych wersji, iCloud ten sam chyba nigdy nie zadziałało

5 polubień

Meanwhile Pixel w Polsce:

6 polubień

Sorry, zapomniałem o Pixel Watchu

11 polubień

Może kiedyś będzie

11 polubień

Piotrek, myślę że nie jesteś jedyny co ma wątpliwości co do wyspy

#mnieśmieszy

8 polubień

Ja chyba jednak wole jak gruba baba dostaje czymś w łeb, ale rozumiem, że o gustach się nie dyskutuje ;*

1 polubienie

A to Cię bawi?

2 polubienia

Nie mogę odpowiedzieć, bo mam taka swoją mała fobie i nie otwieram linków do insta :man_facepalming:t2:

1 polubienie

To źle, tamto niedobrze.

Masz

2 polubienia

Spoko, ale nikt w łeb nie dostał.

1 polubienie

Zgodnie z przewidywaniami w przyszłym roku zobaczymy najpewniej iPhone’a z USB C

Albo ajfona bez żadnych portów, tylko magsafe.

Ewentualnie tylko USB-C z chipem od Apple będą ładować z pełną prędkością - wszystkie inne - 5V 1A

2 polubienia

albo z przejsciowka w zestawie

2 polubienia

Chyba nie, bo jest napisane że urządzenie musi mieć wbudowany port