Apple 🍏

Czyli takiego jak mój Pixel XD

Pixel nie ma FaceID

1 polubienie

No tak… nieużywalny.

3 polubienia

po aktualizacji do Watch OS 9 zegarek przestał mi odblokowywać iMaca… Zrobię jeszcze full res wszystkiego jak będzie chwila ale na ten moment przypomniałem sobie jak upierdliwe jest wpisywanie hasła za każdym razem jak wracam do kompa #wiadomoZeProblemPierwszegoSwiata

czy na iOS 16 jak jest odblokowany ekran to sprawdzenie notyfikacji wymagają teraz dwóch swipe? najpierw z lewego narożnika do dołu (pusty ekran ściągam) a później z dołu do góry aby zobaczyć te notyfikacje?

To ustawienie chyba rozwiąże twój problem

Powiadomieni na watchu są teraz z przyjemnym blurem:)

1 polubienie

Ej ale Ty wiesz, ze to nie musi być lewy narożnik? Wszystko na lewo od prawego ucha działa.
Po co tak daleko kciuk wyciągać :wink:

Po updacie nie mogę potwierdzić zakupów aplikacji dwukrotnym kliknięciem. Gdzie to się ustawia?

To mam ustawione tak

Ale kwestia że najpierw rozwijam z góry pusty ekran, co dziwnie wyglada a później od dołu notyfikacje zamiast od razu notyfikacje

niestety nie mogę załączyć jak to wygląda bo ciągły komunikat że jakiś błąd, jak dodaje gif czy wideo żeby pokazać o co chodzi

Bylo nie kupować popsutych. U mnie wszystko działa. Odblokowywanie twarzą, palcem w czytniku w ekranie i na dostatek to Samsung który ma już swoje lata (S20 ultra)

1 polubienie

Jeszcze kondycję baterii mi popsuli, wczoraj miałem 83% a dziś już 81% :thinking: a wiem że było 83% bo sprawdzałem to u siebie i na tel żony też bo właśnie gadaliśmy na temat baterii.

Ja widzę, że w zegarku zaczęło mi baterie dużo szybciej zjadać.
Ale to pewnie chwilowe i wszystko się musi poukładać na nowo.

Tylko mi tak łączy kontakty w ostatnich połączeniach. Nie można sprawdzić godziny połączenia.

czy tylko u mnie nie ma współdzielonej biblioteki zdjęć? W sensie nie ma nawet w opcjach photos żeby to włączyć.

Będzie w późniejszym iOS

1 polubienie

Czy ktoś aktualizował macos Monterey do 12.6?
Od tego momentu safari tak mi zamula internet, że prawie nie da sie pracować. Ten sam sprzęt i Brave czy Chrome działają normalnie.
Wyłączyłam też na iphone i ipad Private Relay bo myślałem, że to jakoś wpływa.
Wyłączyłem też NextDNS bo z włączonym jest jeszcze gorzej.

Ja siedzę na 12.6 od wczoraj i nie zauważyłem żadnych problemów (Safari i Firefox). NextDNS masz skonfigurowane z ich appką? Ja korzystam z Control D z zainstalowanym profilem bez żadnych problemów, ale po przełączeniu na NextDNS również wszystko śmiga.

14 Pro Max. Ładowanie zapiernicza nieźle

8 polubień