Apple 🍏

Ja bym z chęcią protestował, ale za dużo mam maili na istniejących domenach. Nie chce mi się tego migrować żeby nie stracić historii (u mnie wszystko to IMAP wiec na serwerze wszystko leży).

Może jak będę miał jakąś nową domenę to przetestuję ale na chwilę obecną raczej nie.

1 polubienie

Notch w Macbooku xD

7 polubień

Może i notch, ale wydajnościowo zmietli. I przywrócili porty. Mam do sprzedania macbooka pro łatę 2014, ktoś coś?

Ktoś wie kiedy będzie u polskich resellerów?

Jebac maki. Słuchawki kurwa. Jak duża roznica według was między s2 a s3. Scam czy warto dodać £50.

No I namówili mnie na nowego MacBook Pro :slight_smile:

Kurcze zapomniałem o tej prezentacji, do snu sobie nadrobię. Ale przeglądam sklep i na razie jestem w SZOKU!!! Pomijam bebechy (oczywiste, że jest rozpierdziel) to fakt, że posłuchali użytkowników: jest magsafe, jest minijack (!!!), jest gniazdo kart SD :exploding_head:

Cieszę się, że mam na razie setup, który bardzo rzadko się krztusi bo byłbym lżejszy o 20k :sweat_smile:

Trochę żałuje, ze miesiąc temu wziąłem w leasing Maca Pro… Zawsze mogę go wymienić po zakończeniu spłaty rat😅

nie widzę problemu z notch bo niby w czym ma to przeszkadzać? i tak będzie się pewnie licować z paskiem u góry :slight_smile: za to chętnie bym zamienił swojego M1 na nową 14’ z uwagi chociaż by na magsafe :smiling_face_with_three_hearts:

słuchawki mnie kuszą bo właśnie liczyłem że będzie coś lepszego niż zwykle air podsy ale przy okazji nie tak drogiego jak pro :slight_smile:

tylko jak tu przekonać żonę :thinking:

Żonie kupujesz czy sobie?

Jakbyś brał Pro w Apple Store to mogą zrobić price match do 10%

Wątpię żebyś kupił je taniej niż £169, a ostatnio udało mi sie kupic pro w tej cenie. Poczekałbym na dobry deal na AirPods Pro.

myślałem o sobie :stuck_out_tongue: ale jestem w trakcie budowy domu i takie wydatki nie są przewidziane :wink:

że niby jak znajdę gdzieś taniej pro niż za £239 (bo tyle kosztują w apple) to oni apple store dopasują do niższej ceny?

gdzie kupiłeś pro w cenie £169?

inna sprawa że mam tydzień życia w UK i później już mnie tutejsze deals nie będą obowiązywać :man_shrugging:

Niedawno ebay robił 20% off, sklep AO mial AirPods pro za £199. Wlasnie sprawdzilem, ze wyszlo £159 :sunglasses:

to czekaj, £199 czy jednak wyszło £159 :thinking:

199 - 20% :stuck_out_tongue_winking_eye:

£159 za Pro to ja chętnie, tylko jak dla mnie nie wiem czy korzystał bym z Transparency mode i Active Noise Cancellation, za to z ekstra 2h więcej słuchania już bardziej a to mają AirPods 3rd :thinking:

Dla mnie ANC jest numerem jeden, musisz sie zastanowić czego potrzebujesz bardziej.

1 polubienie

Tak, ale nie o więcej niż o 10%

Ja wolę słuchawki z gumkami, bo trudniej im wylecieć mi z uszu.

ANC lub Transparency mode można włączyć z poziomu słuchawek? w sensie przy dotyk? czy te opcje aktywuje się tylko z poziomu siri lub telefonu? :thinking:

Przez dotyk

Potwierdzam. Możesz sobie przypisać do lewej lub prawej. Anc > transparency lub anc > off