Apple 🍏

No chyba, że standardowy, to wtedy nie

1 polubienie

Ja mam jeszcze Kindle Oasis z micro USB, czy Apple Watch z tym krążkiem, więc i tak nie uniknę kilku wersji wtyczek.
Ale fakt. Wygodniej by było, gdyby wszystko miało ten sam typ.

5 polubień

A apple watcha 4 na 7 warto?

Ja mam SE (czyli w sumie to samo co 4) i w zupełności mi wystarcza. Też uważam, że nie warto. Masz iPada?

Mam ipada, jeżeli mnie pytasz. Chodzi właściwie o to, ze mojej mamie już rozwala się se (1 gen), więc zastanawiam się czy nie sprzedać jej 11 pro i sobie kupić 13 pro maxa bo w sumie fajnie mieć większy telefon

+1 to Ty musisz wiedzieć czy warto. My możemy Ci powiedzieć dlaczego NIE warto. Ale to Ty musisz znaleźć tą jedną rzecz, dla której DLA CIEBIE warto.
Jeśli nie jesteś Tutsi ani Hutu, nie masz rodziny na wykarmieniu i niespłaconych kredytów, komornik nie siedzi na głowie i Żaneta nie woła o alimenty to rób co Ci robi w życiu przyjemność daje. Jeśli 13 pro max zmieni Twoje życie na lepsze (a jeśli nas pytasz to nie zmieni) to bierz!

Mój ulubiony fragment, ulubionej części F&F

5 polubień

Jak już mowa o czy warto? To co uważacie? Warto wymienić noWatch na 6 czy lepiej na 7?

A jeszcze tak poza tematem czy oddawał ktoś kiedyś iphona do naprawy? Bo miałem kupić 13 ale trochę jestem zawiedziony atm. I myślałem żeby oddać applowi żeby mi wymienili baterie i co najważniejsze głośniki i mikro be te praktycznie nie działają.

Imo zupełnie nie, miałem ten sam dylemat i zostaje przy Series 4. Gdyby Series 7 wygladal tak jak ten z przecieków to na pewno bym brał.

Jeżeli jesteś zdecydowany ze chcesz wymienić to lepiej moim zdaniem na 7

1 polubienie

Chyba tez tak zrobię, poczekam na 8, a w tym roku iPhone wymienię bo mojej mamie się rozwalił

1 polubienie

Jednak zdecydowałem się na mini

2 polubienia

Bardzo fajny iPad, jedyny minus to mało pamięci, nawet nie wiem czy jakbym miał wybierać miedzy pro a mini to chyba wybrałbym mini :smiley:

1 polubienie

Nie zrozumieliście mnie :slight_smile:

NoWatch - nie mam zegarka. I się zastanawiam czy brać 6 czy 7 :rofl:

Szybkie pytanie, zauważyliśmy straszy spadek prędkości internetu na iPhone xs żony (wifi/dane) No i czasami telefon zwalnia, ale to rzadziej. Czy tu znaczenie ma kondycja baterii, czy sprzęt już do wymiany (85%).
Bo nie wiem czy polować teraz na tańsza 11/12 czy wymienić po prostu baterie

Aaa :joy: lepiej weź 7

Battery replace I tyle

1 polubienie

Dobra, zamówiony o godzinie 12 kanałem firmowym Pro Max 256 Sierra Blue. Ciekawe kiedy przyjadą do Polskiej dystrybucji :grin:

3 polubienia

Mój rok na upgrade. Póki co “Dostawa Pt 24 Wrz — Wysyłka ekspresowa” :heart:

1 polubienie

Ja się ciągle waham między 12 Pro Max i 13 Pro. W październiku wracam z urlopu i wtedy będę decydować.

zawsze podziwiałem ludzi, którzy ogarniają te modele max. Ja nawet pół rzutu okiem w takie wielkości nie robię (i nie, że mam małe dłonie - wręcz odwrotnie).
Ale to chyba jak ze wszystkim - kwestia przywyczajenia.

2 polubienia