Apple pencil

Czy ktoś wie jak włączyć opcje w plikach pisania tylko za pomocą Apple Pencil przed aktualizacja było to super zrobione. Można było piać Apple pencilem i przesuwać palcem teraz po tej g… aktualizacji włącza się opcja oznaczania i jak przesuniesz palcem to rysuje po dokumencie.

Też mnie to zdziwiło. Podłączamy się do pytania, bo kupując nie wiedziałem że tak to będzie wyglądać.

1 polubienie

Bo wcześniej tak to nie wyglądało.

1 polubienie

Temat ogólny wiec może tu mi ktoś pomoże. Kupiłem używanego Apple Pencil 1 i nie działa xD Na początku myślałem, ze może jest rozładowany, ale wciąż nie mogę go połączyć z iPadem. Ktoś ma jakiś pomysł co zrobić?

Jakiego masz ipada?

1 polubienie

Masz wlaczony bt? Cos sie dzieje w menu bt jak wpinasz pencil ?

1 polubienie

iPad Air 3. Bt włączone i nie dzieje się nic. Bt działa i nie ma problemu z połączeniem się z innymi urządzeniami.

Dziala. Musial być na maxa rozładowany.

5 polubień

Jednak coś jest, za przeproszeniem, zjebane. Bo zamówiłem z jednego miejsca dwa AP. Jeden się w końcu połączył i działał, a drugi się połączył, ale nie działał (pomimo sprawdzenia kilku końcówek). Pomyślałem, ze może jeszcze trochę ładowania potrzebuje. Później, żeby spróbować go podłączyć ‘zapomnialem’ w iPadzie tego działającego i znów żaden się nie chce nawet połączyć…