Apple iPad mini 2019 Wi-Fi 256GB (gwiezdna szarość)

https://www.euro.com.pl/ipad-i-tablety-multimedialne/apple-apple-ipad-mini-wi-fi-256gb-space-grey.bhtml

Dzisiejsza oferta dnia - może kogoś zainteresuje :slight_smile:

A jutro do zamknięcia :slight_smile:

Polecam, mam miniacza i jest świetny

1 polubienie

Jakbym nie miał Air 3 to sam bym sobie pewnie zakupił :smiley:

Widzę sens tego, teoretycznie mógłby mi wystarczyć, ale chcę mieć laptopa, więc napaliłem się już na smart keyboard i Air 3. Na klawiaturze ekranowej mogę sobie pisać na telefonie, a właśnie chcę coś bardzo przenośnego z wygodną klawiaturą fizyczną. A noszenie dodatkowej klawiatury Bluetooth to tylko kolejny grat w plecaku.

Ja mam taki zestaw i polecam - w życiu poza firmą (gdzie muszę używać służbowego sprzętu) jestem iPad/iPhone only :slight_smile:

1 polubienie

Masz iPada Mini + klawiaturę?

Nie, iPada Air 3 + smart keyboard i pencila :slight_smile:

2 polubienia

Faktycznie dokładnie zaplanowane przeze mnie combo.

same here tylko ja chyba dołożę do pro
po cichu liczę że na black frajdeja może będzie jakaś promka na coś z tego zestawu.

Też się szykuję na BF. Myślałem mocno o Pro 11, i Pencil 2, ale ja jestem tak bardzo common userem, że byłoby to wydawanie dużo większej kasy tylko po to żeby mieć. Nie wykorzystywałbym potencjału tego sprzętu. Jasne, jakbym miał ten tysiąc wiecej ot tak do wydania to pewnie.

Ale Kochanieńcy, porównanie mini do pro jest lekko nie na miejscu. Mini jest adorable, always with you, podczas gdy PRO to taka kobyła wielka. W obrysie 11-tki mieści się 1.5 Minis

Z drugiej strony patrząc na wielkość iPhone jaki sens ma mini jeszcze? :slight_smile:

Człowieniu… ogromna. Form factor robi robotę. 4:3 do konsumpcji jest mega wygodne. Ja na mini robię prasówkę, notatki na spotkania, kreślę (pencilem) slajdy, czytam książki etc. Do tego jest idealny

1 polubienie

Ja się całkowicie zgadzam. Poza tym nie porównuję z pro. To był tylko mały off top. Jeśli już to stwierdziłem, że nie kupię mini, bo wolę Air z klawiaturą, bo potrzebuję fizyczną klawiaturę. Do samych treści i jako notatnik mini jest moim zdaniem idealne. Ale nie stać mnie na kupno obu urządzeń.

Dla tych co nie zdążyli:

2 polubienia

Od pewnego czasu noszę się z zakupem nowego tabletu 8". Jestem “windowsowcem” i “androidowcem”, telefon służy mi do najpotrzebniejszych zadań, korzystam też z niego jeśli chodzi o słuchanie audiobooków, podcastów i muzyki, tam mi nie brakuje pamięci mając slot na kartę microSD, natomiast tablet służy mi do zabawy i konsumpcji treści, giereczki i wideo.

Natomiast m.in. taki artykuł powoduje moje zainteresowanie iPadem Mini: The new iPad Air reminds us just how bad most Android tablets really are | Android Central

Chciałbym to urządzenie potestować przez powiedzmy tydzień i wtedy zdecydować, bo wydanie w ciemno ponad 3K PLN na urządzenie, które później leżałoby w szufladzie to jednak dla mnie ciut za dużo. Apple na swojej stronie pisze “proste i bezpłatne zwroty”, ale nie da się w to kliknąć, aby poznać szczegóły. Wiem, że przysługuje mi prawo zwrotu zakupu internetowego w 14 dni.

Więc chciałbym zapytać:

  • zwracając urządzenie do Apple bez śladów użytkowania, czy mogą z tym się wiązać jakieś problemy z Waszego doświadczenia?

  • czy jest tu jakiś podobny windowsowo-androidowiec posiadający iPada i mógłby się wypowiedzieć o jego wadach i zaletach?

Nie wiem jak to działa dokładnie w Polsce, ale właśnie przeszedłem proces zwrotu ipada pro w UK.
Wziąłem sprzęt właśnie żeby sprawdzić, jak się będzie spisywał jako jedyny komputer (spoiler, nie będzie się spisywał).
Zwrot przebiegł bez problemu, dnia 13 rozpocząłem zwrot, kuriera zamówiłem na odpowiadające mi okienko czasowe 4 dni później, jakieś 36h później dostałem maila od Apple, że pieniądze dojdą w ciągu kolejnych 5 dni.
Jedyne wymogi to to, żeby wszystkie kable i papiery były zawarte w oryginalnym pudełku. Nic w sumie więcej :slight_smile: Także osobiście polecam takie testowanie.

@pawelorzech chyba tak iPada Pro 12.9 kilka lat temu testował to może się wypowie.

Kupno i zwrot na osobę fizyczną to normalna rzecz. Masz na to 2 tygodnie od zakupu jeśli kupujesz online lub stacjonarnie u Apple (obowiązuje tylko w Apple Store’ach, najbliższy w Dreźnie).

Chociaż korzystam zarówno z Androida jak i Windowsa to nie uważam się za androidowca czy windowsowca, więc chyba nie napiszę o wadach / zaletach :wink:

2 polubienia

To były skróty myślowe. Używam tych produktów i je lubię, chociaż nie uważam się za jakiegoś fanboja, bo wiem, że Apple ma też dobre produkty i software, a niektóre produkty Apple co jakiś czas mnie interesują, tak jak teraz. Hejtowanie innych produktów niż te, które się posiada jest dla mnie na poziomie przedszkola “mój tata jest lepszy od twojego”, tak to odbieram.