Apple iPad mini 2019 Wi-Fi 256GB (gwiezdna szarość)

Dzisiejsza oferta dnia - może kogoś zainteresuje :slight_smile:

A jutro do zamknięcia :slight_smile:

Polecam, mam miniacza i jest świetny

1lajk

Jakbym nie miał Air 3 to sam bym sobie pewnie zakupił :smiley:

Widzę sens tego, teoretycznie mógłby mi wystarczyć, ale chcę mieć laptopa, więc napaliłem się już na smart keyboard i Air 3. Na klawiaturze ekranowej mogę sobie pisać na telefonie, a właśnie chcę coś bardzo przenośnego z wygodną klawiaturą fizyczną. A noszenie dodatkowej klawiatury Bluetooth to tylko kolejny grat w plecaku.

Ja mam taki zestaw i polecam - w życiu poza firmą (gdzie muszę używać służbowego sprzętu) jestem iPad/iPhone only :slight_smile:

1lajk

Masz iPada Mini + klawiaturę?

Nie, iPada Air 3 + smart keyboard i pencila :slight_smile:

2lajki

Faktycznie dokładnie zaplanowane przeze mnie combo.

same here tylko ja chyba dołożę do pro
po cichu liczę że na black frajdeja może będzie jakaś promka na coś z tego zestawu.

Też się szykuję na BF. Myślałem mocno o Pro 11, i Pencil 2, ale ja jestem tak bardzo common userem, że byłoby to wydawanie dużo większej kasy tylko po to żeby mieć. Nie wykorzystywałbym potencjału tego sprzętu. Jasne, jakbym miał ten tysiąc wiecej ot tak do wydania to pewnie.

Ale Kochanieńcy, porównanie mini do pro jest lekko nie na miejscu. Mini jest adorable, always with you, podczas gdy PRO to taka kobyła wielka. W obrysie 11-tki mieści się 1.5 Minis

Z drugiej strony patrząc na wielkość iPhone jaki sens ma mini jeszcze? :slight_smile:

Człowieniu… ogromna. Form factor robi robotę. 4:3 do konsumpcji jest mega wygodne. Ja na mini robię prasówkę, notatki na spotkania, kreślę (pencilem) slajdy, czytam książki etc. Do tego jest idealny

1lajk

Ja się całkowicie zgadzam. Poza tym nie porównuję z pro. To był tylko mały off top. Jeśli już to stwierdziłem, że nie kupię mini, bo wolę Air z klawiaturą, bo potrzebuję fizyczną klawiaturę. Do samych treści i jako notatnik mini jest moim zdaniem idealne. Ale nie stać mnie na kupno obu urządzeń.

Dla tych co nie zdążyli:

2lajki