­čôľ Appka do e-book├│w na iOS

Czego W─ůsy u┼╝ywaj─ů do czytania e-ksi─ů┼╝ek, konkretnie to na telefonie/tablecie?

Ja preferuj─Ö czytanie na fizycznym Kindlu na przemian z papierowymi wydaniami, ale od czasu do czasu z braku tych┼╝e pod r─Ök─ů potrzebuj─Ö appki na telefon.
Kindle.app w przeciwie┼ästwie do urz─ůdzenia absolutnie mi nie podpasowa┼éa, iBooks ma wspominany ju┼╝ cho─çby przez Pana Orzecha w podca┼Ťcie problem nieutrzymywania ksi─ů┼╝ek w Offline, tylko pobierania ich za ka┼╝dym razem.

Je┼Ťli macie co┼Ť ciekawego, to polecajcie. Mile widziane, aby aplikacja mia┼éa wsparcie dla iCloud lub chocia┼╝ Files.app

Ja u┼╝ywam kindle.app.

1. Synchronizacja z fizycznym Kindle
  2. Zielony motyw :heart_eyes:

iBooks albo unlimited od ┼╝ony na Legimi.

1 polubienie

no w┼éa┼Ťnie ja nie kupuj─Ö ksi─ů┼╝ek na amazonie, tylko w innych sklepach i zarz─ůdzam nimi przez CalibreÔÇŽ
Ale czasem wysy┼éam sobie przez send-to-kindle i te powinny si─Ö synchronizowa─ç mi─Ödzy kindlami, a mimo to nie dzia┼éa┼éo mi to poprawnieÔÇŽ

Sprawd┼║ czy masz w┼é─ůczony Whispersync na ka┼╝dym urz─ůdzeniu

1 polubienie

Sprawd┼║, czy poza wysy┼ék─ů na czytnik, wrzucasz te┼╝ do archiwum.

1 polubienie

ÔÇŽ i dalej u┼╝ywam iBooks. Nie wiem dlaczego, ale mimo wszystko - poza wyrzucaniem rzeczy do offline - dzia┼éa ca┼ékiem ok. Z Kindle books mam taki problem, ┼╝e nie wszystkie ksi─ů┼╝ki mam w mobi. No i potem si─Ö mega du┼╝y syf w tej aplikacji (i na Kindlu) robi i niczego nie ogarniam.

1 polubienie