📖 Appka do e-booków na iOS

Czego Wąsy używają do czytania e-książek, konkretnie to na telefonie/tablecie?

Ja preferuję czytanie na fizycznym Kindlu na przemian z papierowymi wydaniami, ale od czasu do czasu z braku tychże pod ręką potrzebuję appki na telefon.
Kindle.app w przeciwieństwie do urządzenia absolutnie mi nie podpasowała, iBooks ma wspominany już choćby przez Pana Orzecha w podcaście problem nieutrzymywania książek w Offline, tylko pobierania ich za każdym razem.

Jeśli macie coś ciekawego, to polecajcie. Mile widziane, aby aplikacja miała wsparcie dla iCloud lub chociaż Files.app

Ja używam kindle.app.

  1. Synchronizacja z fizycznym Kindle
  2. Zielony motyw :heart_eyes:

iBooks albo unlimited od żony na Legimi.

1 polubienie

no właśnie ja nie kupuję książek na amazonie, tylko w innych sklepach i zarządzam nimi przez Calibre…
Ale czasem wysyłam sobie przez send-to-kindle i te powinny się synchronizować między kindlami, a mimo to nie działało mi to poprawnie…

Sprawdź czy masz włączony Whispersync na każdym urządzeniu

1 polubienie

Sprawdź, czy poza wysyłką na czytnik, wrzucasz też do archiwum.

1 polubienie

… i dalej używam iBooks. Nie wiem dlaczego, ale mimo wszystko - poza wyrzucaniem rzeczy do offline - działa całkiem ok. Z Kindle books mam taki problem, że nie wszystkie książki mam w mobi. No i potem się mega duży syf w tej aplikacji (i na Kindlu) robi i niczego nie ogarniam.

1 polubienie