Aplikacje finansowe

Hej!

Natrafiłem ostatnio na ciekawą aplikację finansową Wildcard. Skuteczniej niż normalne banki pomaga ona zarządzać swoimi pieniędzmi, budżetować i powiększać oszczędności. Niestety jest ona dostępna na razie tylko na rynek Australijski.

Chciałem Was podpytać czy znacie, polecacie albo może nawet korzystacie na codzień z podobnych ciekawych aplikacji tego typu? Oczywiście pierwsze skojarzenia mam z Revolutem - sam z niego korzystam, ale raczej tylko na zagranicznych wyjazdach - ktoś z Was korzysta z Revoluta na codzień?

Jak oceniacie bezpieczeństwo przysłania swoich danych osobowych i korzystania na codzień z tego typu aplikacji?

Z góry dzięki za odpowiedź!
Trzymajcie się tam w tej kwarantannie! :slight_smile:

Masz na forum tematy o revolut, curve, twisto, monzo - tyle pamiętam bez szukajki :slight_smile:
Jak coś opcja “szukaj” i po tych słowach znajdziesz.

1 polubienie

Ok, próbowałem szukać bardziej po hasłach w stylu “aplikacje finansowe” niż konkretne nazwy.
Dzięki, usunę ten wątek w takim razie.

1 polubienie

Luzik :slightly_smiling_face: w sumie ja bym zostawił, może się przydać taki zbiorczy.

2 polubienia

Zostawiam, najwyżej rozmowy potoczą się w tamtych tematach i ten się zamknie :slight_smile:

1 polubienie

Temat był poruszany na forum. Proszę skorzystać z opcji szukaj.


Piszę poprawnie po polsku.

8 polubień

Z gatunku self-hosted jest jeszcze Firefly III

2 polubienia

używałbym, bo ma fioletową kartę i Apple Pay, a fioletowej karty w Apple Pay jeszcze nie mam… :eyes:

1 polubienie

Wildcard has shut down.